Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Dárkové balení tří bio medů v dozách po 125 g

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

s.

nemám zájem o 16 kusů když ještě ani nevím, jak ten med chutná…

nicméně to potvrdilo to co jsem říkala – nejde vůbec o slevu na med, jde o falešnou nabídku a o tom vydělat 50 kč na mašli… je mi z vás smutno :-(

Miko Káva s.r.o.

Velice nás těší zájem o naše medy, ale ve chvílí kdybych nabízela produkt s výraznější slevou, tak je budu prodávat pod nákupní cenou. Děkuji za pochopení

s.

já bych spíš řekla, že 90 % lidí by dalo přednost ušetření 50 kč, a mašli na tom nepotřebují a nebo si ji naváží sami… Nevím kde jste přišli na to, že si to tak většina lidí přeje – zajisté jste si před nasazením akce udělali na slevomatu anketu (ironie)…
V akci jste balení bez mašle neměli, takže těžko můžete tvrdit, že si zákazníci levnější balení bez mašle nepřejí! Už v minulé akci se lidé pozastavovali nad cenou tohoto ‚dárkového‘ balení; jehož dárkovost spočívá jen v uvázání mašle na jinak uplně stejné ale levnější balení medů! Pokud by se nejedenalo o umělé navyšování ceny, tak by jste měli v akci i normální balení – to by se hned ukázalo, kolik se kterých balení prodá a co by zákazníci ve skutečnosti rádi… Ale to evidentně udělat nechcete, proto trvám na tom, že jde o falešné navyšování ceny.
A pokud ne, tak mi prodejte balení bez mašle, ale o těch 50 kč levněji…

Miko Káva s.r.o.

Vycházíme z letitých zkušenosti s prodejem tohoto produktu na našem e-shopu. Pokud máte zájem o větší množství medu, je možné si je zakoupit na našem e-shopu a na slevě se individuálně domluvit, tzn. pokud si zakoupíte celé balení 16 ks, dostane VOC.

s.

proč jsou medy na vašem webu za tu samu cenu jako tady v akci??? myslím si že naúčtovat si 50 kč za myšli nené normální, a že je to jen z důvodu umělého navýšení ceny, aby to pak mohlo být ‚jako‘ slevněno! Proč není v akci se sůlevou o 50 kč i balení medů bez mašle? většina lidí si to kupuje pro sebe, a zajímá je cena medů, ne mašle v ceně koruny… měla jsem o medy zájem, ale takto ne… :-/ za tak malé množství je cena příliš vysoká… – a tím spíše není důvod si to kupovat ted v akci, když cena medů je tady stejná jako běžně bez akce na webu… tohle je dle mě klamavá sleva :-( velké zklamání z takových nabídek…

Miko Káva s.r.o.

Dobrý den, rozhodně nejde o umělé navyšování cen. Máme danou cenu za balné, která je u dárkových balení jednotná bez ohledu na to, jak moc materiálu na zabalení je použito, do nákladu se počítá i lidská sila, která tuto práci musí odvádět. Nabídnuto je zde dárkové balení z důvodu toho, že naši zákaznicí z 90% jevili zájem o tuto variantu, která je vhodná jako malý dárek. Celková cena produktu je úměrná BIO kvalitě a Fairtrade zboží.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru