Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Povzbuzení i detox organismu: Balení čerstvě mleté zelené kávy

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Kateřina Simonová

Dobrý den, kávu jsem si dnes hned po vyzvednutí uvařila, zalila jsem vroucí vodou a nechala odstát, ale jediné co jsem zpozorovala je voda (malinko zbarvená-vypadá jako špinavá a to jsem dala vrchovatou lžičku)a na dně usazené cosi, co chutná i vypadá jako rozemleté skořápky od ořechů-fuj. Celkově to chutná jen jako voda a to co je usazené na dně se nedá pozřít. Mám proto dotaz, zda jsem neobdržela něco jiného, protože toto nemá s kávou nic společného. Děkuji.

Darka Company s.r.o.

Dobrý den,
samozřejmě je to v pořádku, jedná o zelenou nepraženou kávu, (tedy přírodní produkt) která je silnější než káva pražená. Její konzumace je především výborná jako detoxikace. Její účinky a výsledky, že se jedná o výborný detoxikant máme potvrzeny již po několik let.
Takto je i popsán článek o zelené kávě. Samozřejmě máme v nabídce i kávu praženou a to cca 60druhů káv z celého světa.
Darka Company s.r.o.

Veronika

Dobrý den, je možné prosím osobní odběr i u tohoto produktu u Vás v Brně na firmě? Děkuji.

Darka Company s.r.o.

Dobrý den,
u kávy již máte také nyní možnost osobního odběru.
Darka Company s.r.o.

Vilma Kovaříková

Dekuji

Vilma Kovaříková

Jakou ma trvanlivost. Semléta káva jak dlouho vydrží v otevřeném obalu a když je vložena do zavíraci dozy dekuji??

Darka Company s.r.o.

Dobrý den,
kávu doporučujeme vypít co nejdříve. Spotřebujte tak do dvou měsíců. Jinak je káva čertvě pražená.
Darka Company s.r.o.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru