Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pánská, dámská i dětská trička a polštářky z oficiální kolekce Star Wars

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lenka Bartošková

Dobry den, pri koupi vice voucheru, sloucite objednavku do jendoho postovneho, popripade je mozne do stredy vyzvednout osobne, ze by to na prodejne vyzvedl kamarad?? Jestli mu objednavku vydate i kdyz to objednavam na sebe??

GeekShop.cz

Dobrý den,
osobní vyzvednutí u nás není problém. Pokud objednáte zboží hned, mohlo by být u nás na výdejně už zítra. Zboží může vyzvednout i někdo jiný, jen je důležité, aby znal číslo, které vám přijde do SMS.

Eliška Čermáková

Dobrý den, při koupi více voucherů budu platit jedno poštovné nebo za každý zakoupený kus zboží? Děkuji

GeekShop.cz

Dobrý den Eliško,
není problém zakoupit vícero kusů najednou :) a platit tedy jedno poštovné.

 Vlaďka

Jíťa

Dobrý den, chtěla jsem dětské tričko, ale výběr žádný a na 8 let je v podstatě nulový. Budou ještě nějaká další?
Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jíťo,

moc mě mrzí, že vás výběr nezaujal. Doporučuji, abyste si objednávku uložila do „oblíbených“ a tím získáte vždy informaci o nových produktech. :-)

 Baru

Hana Peltanová

Potřeboval bych tričko pánské 3XL bude někdy v nabídce Hana

GeekShop.cz

Dobrý den, bohužel :(, největší máme pouze ve velikosti XXL.

 Vlaďka

Hana Michajluková

Zdravím, chci koupit jedno triko pro přítele k narozeninám, které bude slavit přibližně za 3 týdny.
Je možné jej pak vyměnit v případě, že nebude sedět velikost? Nechci, aby si dárek předčasně zkoušel. ;)

GeekShop.cz

Dobrý den,
jasné, není problém :).

Za Geekshop Vlaďka Dittrichová

Jakub

Dobrý den,
zakoupil jsem 2 trička – žluté tričko XXL. Délka 83 cm, dle vaší tabulky mělo být 77. Černé tričko s helmou Bobby Fetta, šířka 60 cm a dle vaší tabulky mělo být 64. Délka 81 cm, dle vaší tabulky 77.

Děláte si z lidí blázny? Je možné abych dostal to, co jsem si objednal?

Děkuji.

GeekShop.cz

Dobrý den,
trička máme přeměřená, ale co se týče měření, záleží, jak se tričko natáhne a kde přesně je měřeno, takže taková odchylka je bohužel možná. :( (velice se omlouváme za komplikace).

Trička Vám samozřejmě vyměníme. Prosím napište nám email na obchod@geekshop.cz i s požadovanými rozměry (třeba podle Vašeho trička, co máte doma) a zkusíme vymyslet tu nejlepší alternativu.

Za team Geekshopu.

Vlaďka Dittrichová

Kat

Dobrý den, proč není v nabídce stejný výběr dámských trik jako pánských?

GeekShop.cz

Dobrý den,
bohužel v nabídce máme pouze tyto designy :(. Po pánskcýh tričkách je větší poptávka, proto jich máme i více, takže pokud buste měl/a zájem, je možné nakoupit z pánských, v menších velikostech. :)

 Vlaďka

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru