Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pohodlná dámská mikina Loap se stahováním v pase

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Zdenka Česalová

Dobrý den, prosím o přeměření vel. XL a L a chtěla bych také vědět, v jaké výšce od ramene je pas – šňůrka na stažení, stalo se mi, že jsem měla stahovací šňůrku nad pasem. Děkuji Česalová

Václav Štemberk - EZO

Dobrý den , rozměry mikiny velikosti XL jsou následující: obvod hrudníku: 106 cm délka: 78 cm délka rukávu od průramku: 55 cm pas: 100 cm, od ramenního švu u krku ke šňůrkám v pasu je 42 cm
Velikost L: obvod hrudníku: 100 cm, obvod v pase: 94 cm, délka: 74 cm, délka rukávu: 76 cm, od ramenního švu u krku ke šňůrkám v pasu je 41 cm

Markétka Dohnalová

Dobrý večer vychází mi něco M něco i L .. mam 164cm ..kdybych kvůli pasu a poprsí vzala L mam strach ze mi to bude moc dlouhe.. můžete mi poradit ?mam dilema.. dekuji

Václav Štemberk - EZO

Dobrý den, čistě z mého pohledu Vám mohu poradit, že vzhledem k modelu mikiny bych zvolil velikost L.
Mikina má být prodloužená až na stehna a tak se případná délka ztratí.

Veronika

Dobrý deň,
Aká je veľkosť S? Pretože v tabuľke sú iné rozmery pre veľkosť M ako tu píšete.

S pozdravomm

Václav Štemberk - EZO

Dobrý den, rozměry Velikost S jsou následující.
celková délka: 74cm délka rukávu: 70cm, délka rukávu od průramku: 50 cm pas: 82cm

Michaela

Dobrý den, mikinu chci koupit jako dárek, pokud by nesedla velikost, můžu vyměnit třeba během týdne? vyzvedávala i měnila bych osobně.díky

Václav Štemberk - EZO

Dobrý den,
v případě že mikina bude nepoužita, není výměna velikosti žádný problém.

Lucie

Pěkný den přeji,
o mikinu bych měla zájem, ale dle tabulek si nejsem úplně jistá velikostí. Váhám mezi S a M. Mikinu bych si vyzvedla v Zásilkovně, takže mě zajímá, jestli je možné následně vyměnit velikost i v případě, že to nebude osobní předání, jak se ptala slečna výše, kdyby mikina neseděla?
Děkuji za odpověď.

Václav Štemberk - EZO

Dobrý den, v případě potřeby je možné velikost vyměnit.
Pro lepší rozhodování, Vám zasílám rozměry mikiny velikosti M.
celková délka: 100 cm
délka rukávu: 77 cm, délka rukávu od průramku: 54 cm
pas: 90 cm
Velikost S: celková délka: 74cm
délka rukávu: 70cm, délka rukávu od průramku: 50 cm
pas: 82cm

Nikola

Dobry den, lze pri osobnim prevzeti, pripadne hned vymenit velikost? Dekuji za odpoved..

Václav Štemberk - EZO

Dobrý den, bez problémů lze vyzkoušet a vyměnit, již při osobním převzetí.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru