Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Tradiční nápoj samurajů: Mletý zelený čaj matcha i v ovocných příchutích

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Monika

Dobrý den,
můžu tento čaj pít i v těhotenství?
Děkuji za odpověď

CZ Export-Import s.r.o.

Dobrý večer, dle výzkumů a testování se čaj nedoporučuje užívat v těhotenství ! Takže přejeme zdraví vám i miminku a poté nás můžete kontaktovat :-) a čaj vyzkoušet.

Věra Řezaninová

Dobrý den, zakoupila jsem si tento čaj, jak se prosím dávkuje?? kolik je 2g…čajová lžička nebo jak to mám odměřit?? a dá se zalít i teplou vodou jako normální čaj?? děkuji za odpověd…Věra Řezaninová

CZ Export-Import s.r.o.

Dobrý den paní Řezaninová, klasická čajová-kávová lžička má cca 7 g, tudíž tak necelou jednu třetinu lžičky (pokud se vám bude zdát slabý, přidejte). Zalévá se horkou, nikoliv vroucí vodou (jako klasické čaje). Dá se připravit i ve studené vodě, ale proces rozpouštění se prodlouží. Ve vašem případě (s extraktem z borůvek) se zelená matcha díky extraktu zbarví do tmavě modré barvy, doporučujeme přisladit.

H B

Dobrý den,

ráda bych využila možnost osobního odběru na adrese obchodu, avšak po vložení zboží do košíku mi Slevomat stále nutí dopravu. Jak mám postupovat?
Děkuji za odpověď.

CZ Export-Import s.r.o.

Dobrý den, budeme to muset konzultovat se Slevomat, prosím vydržte na odpověď. Děkujeme

CZ Export-Import s.r.o.

Dobrý den, již lze zvolit osobní odběr na provozovně ve Vysoké nad Labem.

Jan Skřivánek

Dobry den, chtel bych si objednat 3× baleni matcha caje, ale potreboval bych fakturu na kazdy zvlast. Myslite, ze se to da zaridit? Dekuji za odpoved

CZ Export-Import s.r.o.

Dobrý den, není problém. Aby jste platil pouze jednou dopravu, zakupte všchny tři, uveďte dodací adresu a do emailu nám rozepiště fakturační adresy a zvolte, u které z těchto tří bude i částka za dopravu. Nebo zakupte každou zvlášť (s dopravou – ale to se vám prodraží) a uveďte fakturační údaje do formuláře objednávky (formulář umožňuje jak dodací adresu, tak i fakturační).

H B

Dobrý den,
je možný osobní odběr ve Vysoké?

CZ Export-Import s.r.o.

Dobrý den, ano je, jsme přítomni denně od 8,00 do 16,00 hod. (pracovní dny). Ostatní čas po domluvě.

Fanda Kříž

Dobrý Den, jaká je země původu?

CZ Export-Import s.r.o.

sklizeň : provincie Zhejiang (China), výrobce : Hanghzou Oriental Tea Technology Co., LTD (China)

Katka

Dobrý den, kolik šálků lze udělat z toho jednoho balení? Děkuji

CZ Export-Import s.r.o.

Dobrý den, průměrná dávka na jeden šálek je 2g, tudíž lze udělat cca 50 šálků. Jinak záleží na zákazníkovi, jaká koncentrace mu vyhovuje.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru