Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Francouzské hody v centru Prahy: konzumace libovolných jídel v hodnotě 1000 Kč

4,3 / 5 Universal Restaurant Praha - Nové Město  (mapa) 289 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Martina

Dobrý den, bylo by možné využít i době oběda: nejsme z Prahy a pojedeme do Prahy v listopadu, ale večer už musíme být doma na S Čech. Děkuji, Martina

Universal Restaurant

Dobrý den,
voucher můžete využít na oběd o víkendu nebo v pátek 17.11.
Příjemný den

Jakub Kříž

Dá se jít do restaurace na dvakrát? Když si myslím, že s přítelkyní neuděláme útratu za 1000,– ale pouze za 700, tak mě zajímá, zda-li se dá těch 300 využít někdy jindy s tím, že by se doplatila pak útrata. Děkuji za odpověď.

Universal Restaurant

Dobrý den,
převádět nevyčerpanou hodnotu voucheru na další návštěvu nelze.
Příjemný den

Kuba Raichl

Dobrý den,
mám již hotovu rezervaci na pátek od 19:00 hod., ale nenahlašoval jsem, že to bude s voucherem. Je to povinnost, nebo stačí předložit voucher až na místě?
Děkuji, Raichl,

Universal Restaurant

Dobré ráno,
voucher stačí předložit na místě.
Příjemný den

Pavel

Dobrý den , čekal jsem francouzské pokrmy , ale salát caesar je od italského kuchaře a capresse je tak itálie…tak tomu nějak nerozumím ..děkuji za vysvětlení

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle, salát Caesar se řadí mezi jeden ze 100 nejslavnějších receptů světa. Většina lidí si myslí, že jde o italský salát, ale salát Caesar vznikl v Mexiku v městě Tijuana, kde ho vymyslel kuchař (i když původem Ital), který se chtěl zalíbit místním turistům. Jak tedy můžeme vidět, je to pokrm celosvětově hojně rozšířený, proto se s ním setkáváme i ve francouzské kuchyni. Co se týče caprese, máte pravdu, to je italské jídlo. Myslím, že tyto jídla se objevují v nabídce jídelního lístku proto, že jsou dost populární a zaručují tím, že si každý z jídelního lístku vybere podle chuti :-) Nabídka ale z 90% zahrnuje čistě francouzskou kuchyni, nepochybuji tedy, že si vyberete. Přeji hezký den, Simča

Monika

Dobrý den,

do kdy lze voucher zakoupit? Ale prosím o konkrétní informaci, tzn. buď datum, anebo celkový počet, nikoliv větu, kterou jsem již zaznamenala u jiné nabídky, typu pospěšte, jeden nikdy neví…

Velice děkuji.

Universal Restaurant

Dobrý den,
voucher lze zakoupit do 20.11.2017.
Příjemný den
Universal

Jana Nováková

Mám dotaz: myslíte si, že je to sleva? A že inflace šla tak nahoru, abyste nejen zdražili, ale i osekali jídla? A že tady jste dřív voucher prodávali za 400 korun a teď za 600?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, voucher můžete zakoupit za 599 Kč a najíst se za 1000 Kč :) To je sleva 40 % a mně se to zdá jako fajn nabídka :) Držím palce ať také najdete takovou, která Vám bude vyhovovat :) Mějte se fajn, Lucka :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru