Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Originální píseň od hudebního skladatele se jménem obdarovaného i dárce

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Monika Reitmeierová

Dobrý den text písně je stejný jako u ukázky Fenix ? Děkuji

Písně na přání

Dobrý den. Píseň Fénix slouží pouze jako ukázka, jak píšu, jaký mám styl. Více ukázek je na mých stránkách www.janholek.cz. Každá píseň v jiné kategorii má jiný text. Tedy odpověď zní: ne. S úctou JH

Michal Kolomý

Zvládnete také černošský rap. Michal

Písně na přání

Dobrý den. Jako každý autor, tak i já mám svůj styl. Černošský rap to není. Na mých stránkách lze vysledovat, jak píši. Velice děkuji za pochopení. S úctou

Zuzka

Dobrý den, píseň bych chtěla věnovat nevěstě jako svatební dar, proto se chci zeptat jestli je možné, aby v písni zaznělo jméno ženicha místo jména dárce? Děkuji za odpověď.

Písně na přání

Dobrý den, promiňte, trošku nerozumím:) Vy byste ráda darovala píseň nevěstě a darujícím by měl být ženich a ne Vy…? Darujícím může být kdokoli, tedy i ženich. Pokud jsem odpověděl nějak neuspokojivě, bude lepší, když mi zavoláte a vše vysvětlím:) S úctou JH.

Kristýna Kopecká

Dobrý den,
je možné napsat píseň pro rodiče jako svatební poděkování ?
Děkuji K.

Písně na přání

Dobrý den. Nevím, co přesně myslíte…Nicméně v rámci akce lze objednat píseň svatební, nebo k výročí svatby. Velice děkuji. S úctou JH.

Petra

Reaguji na text nabídky :

Tip: Pokud zakoupíte dva vouchery a uplatníte je zaráz do 15. 6. 2017 získáváte navíc jako dárek 3 písničku zdarma přímo od tvůrce.

Chtěla bych vědět, zda je písnička zdarma od tvůrce přímo určená nebo si lze vybrat k jaké příležitosti ji chci někomu věnovat.

Písně na přání

Dobrý den, třetí píseň zdarma si určuje v rámci nabídky sám zákazník, tedy vybíráte Vy:) S úctou JH.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru