Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Paintballová řež aneb vzpoura vězňů v Alcatrazu

4,3 / 5 Paintball Entertainment Klecany  (mapa) 106 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Mirek Mareš

Dobrý den,
Děkuji za vaši předchozí odpověď, chtěl bych se zeptat na ten zákaz vlastních kuliček. Proč nelze používat vlastní ? Pokuď bych zorganizoval a přišel s vlastní partou 12 – 14 lidí, kteří vlastní vybavení nemají a vše si od vás pujčí, tak stále já sám nemůžu používat vlastní kuličky ?

Paintball Entertainment

Dobry den, vlastni kulicky nelze pouzivat proto, aby meli vsichni hraci stejne podminky, museli bychom to tim padem povolit pro vsechny a to nejde.

pokud si zakoupite voucher, tak cerpate vse co je soucasti, pokud si vezmete vlastni zbran, tak to na veci nic nemeni, zda vyuzijete vsechno ci nikoli je na Vas

S pozdravem

Paintball Entertainment

Mirek Mareš

Dobrý den,
Jak je voucher řešen, pokuď mám vlastní vybavení ? Co pak mám v ceně toho voucheru ? Vstup a vzduch ? Děkuji

Paintball Entertainment

Dobrý den, pokud máte vlastní vybavení, máte v ceně voucheru 100ks kuliček. Vzduch Vám samozřejmě doplníme zdarma. Kuličky nelze používat vlastní. S pozdravem, Paintball Entertainment

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru