Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Členství PlayStation Plus na 90 dní pro PS4, PS3 i PS Vita

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Jared Tišer

Ještě jednou zdravím. Problém je s kódem, který jsem obdržel. Když ho chci zadat tak key4you říká že takový kód neexistuje.

Key4you.cz

Dobrý den,
prosím kontaktujte naší zákaznickou podporu např. pomocí live chatu, o víkendu jsou kolegové dostupní od 12:00 do 20:30, zítra od 08:00 do 23:00, rádi se na to podívají a pomohou.

Pavel Novák

Dobrý den, do jaké sekce tato akce spadá a lze na ní využít flexi pass od Sodexo?

Key4you.cz

Dobrý den,
toto bude muset zodpovědět někdo ze Slevomatu.

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle,

moc mě to mrzí, ale bohužel nelze využít papírové poukázky, ale pouze elektronické Sodexo.

Děkuji a přeji vám hezký zbytek Velikonoc. Míša

Jared Tišer

nefunguje

Key4you.cz

Dobrý den,
bohužel netuším co přesně máte namysli, pokud Vám nejde akci využít/nakoupit apod. prosím kontaktujte podporu Slevomatu, pokud máte jakýkoliv problém s uplatněním klíčem u nás nebo na PS Store, kontaktujte naší zákaznickou podporu, rádi Vám pomůžeme.

Vitezslav Rumpel

Dobrý den, jestliže aktuálně teď členství mám, prodlouží se doba členství při zakoupení této karty?

Key4you.cz

Dobrý den,
samozřejmě ano, my osobně máme předplaceno na pár let za tuto cenu :)

Ladislav Mádl

Dobrý den, kde s jistotou zjistím, zdali mám český (CZ) PlayStation Network účet?

Key4you.cz

Dobrý den,
v nastavené Vašeho účtu dle zadané adresy, ale pokud jste si jej zakládal v CZ a žijete v CZ tak na 99,9% tomu tak je. Jedná se spíše o upozornění pro SK zákazníky, kteří musí využívat jiné karty.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru