Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Premiové tvrzené sklo se zahlazenou 2.5D hranou pro TOP 127 telefonů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Vladimír Kún

Dobrý den!
Potřeboval bych nový kryt na můj mobil Galaxy Samsung III GT 19300. Je to (z vaší nabídky) Samsung Galaxy A 3, nebo Samsung Galaxy Note 3, nebo úplně jiný?
Kolik zaplatím za dopravu, objednám-li tři krycí skla najednou?
Děkuji za odpověď -
Mgr Vladimír Kún, Praha

all4mobiles

Dobrý den, to bude bohužel asi zcela jiný typ telefonu, který momentálně nenabízíme a ani se mi ho bohužel nepodařilo dohledat, můžete specifikaci přesně definovat? Zkusíme pro Vás do příště poptat. Hezký den.

Jana Pokorná

Dobrý den přeji, máte, prosím, v nabídce i sklo pro BlackBerry Z30? Měla bych zájem o dva kusy, ale našla jsem zde pouze Q10 a Z10. Děkuji a přeji hezký den, Jana Pokorná

all4mobiles

Dobrý den, bohužel pro tento typ zatím sklo nemáme, ale pokusíme se ho pro Vás zařadit do některé z dalších akcí na Slevomatu. Hezký den.

Jana Vyšínová

Dobrý den máte sklo pro lenovo phab 2. Děkuji Vyšínová

all4mobiles

Dobrý den, bohužel pro tento typ zatím sklo nemáme, ale pokusíme se ho pro Vás zařadit do některé z dalších akcí na Slevomatu. Hezký den.

Denisa

Dobrý den, zajímalo by mě, zda sklo Asus Zenfone 3 Max pasuje na telefon Asus Zenfone 3 Max ZC 553KL? Děkuji

all4mobiles

Dobrý den, jsou 2 typy a 1 z nich je tento a my máme již oba (v příští akci již bude rozlišeno slibujeme:-) Lze prosím objednat přes Slevomat a nám jen napsat do emailu poznámku, který budete chtít zaslat.. Děkujeme. Hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru