Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Benzínový zapalovač s vlastním textem – věnováním

4,7 / 5 Šperky4U s.r.o. Hradec Králové  (mapa) 119 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Hana Venglářová

Dobrý den, zakoupila jsem voucher, zvolila jsem text i písmo, ale při vložení kódu, který jsem od vás obdržela, je kód zamítnut „zadaný kód je neplatný“. Nemůžu tedy dokončit objednávku. Děkuji za odpověď.

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, prosíme abyste nás s problémem na uplatnění voucheru kontaktovala na náš e-mail info@sperky4u.eu Děkujeme!

Blanka

Dobrý den, je možné, že není doplněn benzínem ? Škrtá, ale nejde plamen.
 Děkuji

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, ano je to tak. Zapalovač je dodáván z bezpečnostích důvodů prázdný a je třeba benzín doplnit.

Martin Zelinka

Dotaz beru zpět, po pátém pokusu :-) vše v pořádku.

Šperky4U s.r.o.

Hezký den, jsme rádi, že se nakonec objednávka zdařila:)

Martin Zelinka

Dobrý den,
po zadání čísla voucheru a výběru textu i fontu, když chci zboží vložit do košíku, tak mi vyskočí, že voucher nemohl být uplatněn. Kde je chyba? Díky.

Barbora Paráková

Dobrý den psala sem vám na email kvůli nespokojenosti s rytím na černém zapalovaci a zatim žádná odezva. Za jak dlouho cca můžu čekat odpověď?? děkuji

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, odpověď byla odeslána na Váš e-mail. Děkujeme za pochopení.

Klára Vosáhlová

Dobrý den, za jak dlouho bych objednávka dorazila když objednám dnes. Děkuji a krásný den

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, obvyklá expedice je do 7 dní.

Kristýna Kolegarová

Dobrý den, nemohu najít službu kde si zadám písmo a text na zapalovač. Nikde se mi to nenabídne děkuji

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, prosím postupujte dle nábodu na Vašem voucheru. Objednávku je třba vytvořit na stránkách www.sperky4u.eu kde lze zvolit jak text tak i font písma.

Martina

Dobry den! Jak dlouhý text může maximálně být? Dekuji za odpoved

Šperky4U s.r.o.

Dobrý den, text lze rozdělit na několik řádků, přičemž na jeden řádek lze umístit max. 2 slova.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru