Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Dotkněte se nebe: let horkovzdušným balónem ve dvou i ve skupince

4,8 / 5 GO balony Plav  (mapa) 266 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Krejčíř

Dobrý den, dá se prosím ušetřit na letence Basic tak, když ji koupím 2× pro sebe a pro manželku? Nebo nám to neuznáte. Možná hloupý dotaz, ale rád bych letenky takto koupil a aby jsme potom neměli smůlu. Děkuji moc za Vaši odpověď.

Promo Air

Dobrý den pokud dobre chápu, chcete letet s manželkou. Ano, zakupte 2×basic a rezervujte společně. Diky a hezky den

Eva

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat odkud letáte nad Pálavou.
Jedeme tam na dovolenou a jak zjistím že v daném týdnu máte volno?
 Děkuji

Promo Air

Dobrý den, většinou je na rozhodnutí pilota, ale často Zaječí, Pavlov. Díky

Pavla Brejchova

Dobrý den, nástupní místo odletu na Plzeňsku je kde?A cena letu za 2 osoby je ,prosím, kolik Kč? Díky za odpověď. Pavla

Promo Air

Dobrý den, startujeme u Olympia NC, Plzeň. letenka BASIC. Díky

Jana K.

Dobrý den, chci se zeptat, chtěla bych dát přítelovi let balonem k narozeninám, pokud bych chtěla na jeho narozeniny letět což je 11.8.2017 a kapacita balonu nebude naplněna jak by se to řešilo?

Promo Air

Dobrý den, v srpnu jsme nezažili neneplněný balon:-):-):-)

Veronika

Dobrý den, zakoupila jsem 2 vouchery a provedla rezervaci – konkrétne na termín 13.5. Tábor v 6.30 hod. Zajímá mne, zda balon vzlétne i pri ne zcela naplnené kapacite? Dekuji, preji hezký den a budu se tešit!

Promo Air

Dobrý den, minimální počet pro let je 6 osob, ale konkrétně Váš let je zcela naplněn:-) diky za dotaz

Dana Kremserova

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli odletate také z Opavy jsme 4

Promo Air

Dobrý den, zavolejte prosím na telefon 777 29 22 50, věřím, že najdeme řešení a 2–3 doplníme. Hezký den.

Petra

Špatně jsem asi položila otázku. Když nastoupím ve Frýdku – místku, tak i ve F-M vystoupím nebo, kde ? :)
 Děkuji

Promo Air

Aha:-) diky za upřesnění. Balon řídí vitr, takže cca 20km po větru…

Petra

Dobrý den, odletová místa jsou uvedena, ale mohu se zeptat na doletova místa třeba z Ostravy nebo Frýdku Místku ? Děkuji :)

Promo Air

Samozřejmě letame, letenka Basic. Diky za dotaz

Lucie Popelková

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat z jakého místa přesně odlétáte v Hradci Králové? Děkuji Popelková

Promo Air

Dobrý den, louka u Univerzity, Šimkovy sady, popř letiště v případě špatného směru větru. Diky

Jaresova Veronika

Dobrý den, kdybych objednala Basic pro 1 osobu – mohla by ta osoba vzít i svého partnera? Předem děkuji za odpověď a hezký zbytek dne :-)

Promo Air

Dobrý den, ano, můžete, jen je třeba objednat 2 letenky BASIC. Díky

Jana

Dobrý den, v případě objednání privátního letu pro 2, je možnost vzít si třetí osobu, dítě za nějakých zvýhodněných podmínek, či by musel uhradit plnou výši, jako dospělý, ač by byl koš zaplacen privátně celý? Děkuji za odpověď.

Promo Air

Dobrý den, volejte prosím 777 292 250, díky

Dáša

Dobry den, prosim mam 10 leteho chlapce, kolik by byla cena pro nej, dekuji moc za odpoved.
Smetanová

Promo Air

Dobrý den, stejná jako u dospělého. Děkujeme.

Zuzana

Dobrý den, může letět i dítě (4 roky)? Pokud ano, platilo by plnou cenu? Předem děkuji.

Promo Air

Dobrý den, nemůže, od 7 let. Diky

míla

Zdravím Vás…mám dotaz-nástupnímísta máte uvedená různá ale odkud létáte např.nad tím Karlštejnem nebo v okolí Prahy a za jakých podmínek?…díky za odpověď a přeji hezký den......

Promo Air

Dobrý den, odlety jsou z louky u Karlštejna u mostu přes Berounku. Dále Konopiste nebo Roudnice nad Labem. Diky za dotaz.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru