Nabídku Vysněné tetování nebo úprava stávajícího mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vysněné tetování nebo úprava stávajícího dle vašich představ

4,8 / 5 Aries Tattoo Prague Praha - Nové Město  (mapa) 44 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Martina Švandová

Dobrý den,ráda bych se zeptala,zda se uvedená cena vztahuje i na barevné tetování?Šlo by o červeně vystínované srdce.Děkuji Martina

Aries Tattoo Prague

Za barvu jinou než je černá účtuji Příplatek 500,–Kč. Zdeněk

Martin Štěpánek

Hezký den přeji,na zapěsti mam tetovaní které bych chtěl poupravit a rozjet rukáv až přes rameno konec na lopatce nebo předek to už by záleželo na domluvě nebo motivu,jde kombinovat více voucheru cca 6 až 8? Na výběr motivu nebo konzultaci se musím taky objednat? Dekuji s pozdravem Martin

Aries Tattoo Prague

Zdravím, rukáv se bude stejně skládat z více motivů. Lze uplatnit dva vouchery dohromady. To Vám bude stačit na motiv a pak lze pokračovat s dalšími dvěmi. Zdeněk

Aries Tattoo Prague

Na konzultaci se objednávat nemusíte. Jsem tu každý den od 11 do 19 hodin. Zdeněk

Radka van der Kuijlová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolik by stál náramek na kotník s malým peříčkem nebo přívěskem.
Předem děkuji za informaci.

Aries Tattoo Prague

Dobrý den, předpokládám odhadem na dva vouchery. Zdeněk

Anna

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, chtěla bych voucher využít na tetování, ale k tomu jednomu bych chtěla ještě dvě maličká (opravdu mini asi 2 na 2 cm), šlo by uděklat na voucher větší tet. (do 10×10) a doplatit ta dvě malinká? A na kolik by to asi vycházelo popřípadě? Děkuji

Aries Tattoo Prague

Dobrý den, šlo by to. Domluvíme se ve studiu. Zdeněk

Terezka Smile

Dobrý den,
na stránkách jsem objevila že tetujete i v sobotu na objednání, chtěla jsem se ujistit že je to možné?
 Děkuji

Aries Tattoo Prague

Dobrý den, pracuji dva víkendy v měsíci pouze na objednávku. Zdeněk

Baška Vigašová

Dobrý den, chtěla bych tetování že strany zápěstí (nad palcem), délka asi 12 cm ale šířka jen 2 – 4 cm. Bude mi stačit jeden voucher? A ještě bych měla dotaz. Tetováním bych chtěla zakrýt staré jizvy, je možné přes takovou tkáň tetovat? Jizvy jsou hladké.

Děkuji
 Bára

Aries Tattoo Prague

Dobrý den, voucher je pouze do 10 cm, při větší velikosti účtuji doplatek, to už nebude vysoká částka. Pokud to nejsou čerstvé jizvy, tak to překrýt lze. Zdeněk

Veronika

Dobrý den, chci se zeptat kdybych chtěla tetování z nártu co zasahuje až nad kotník bude mi stačit vouchr 10×10.dekuji Veronika

Aries Tattoo Prague

Dobrý den, odhadem by měl stačit. Zdeněk

Monika

Dobrý den, pokud bych chtěla opradu miniaturní tetování zezadu na krku, jedná se o číslo, velikost tak 1,5 cm čtverečních, maximálně dva, cena bude stejná? Děkuji. MONIKA

Slevomat.cz

Dobrý den, v ceně tohoto balíčku je tetování o rozměru 10× 10 cm, nebo úprava stávajícího. Pokud budete chtít menší tetování na voucher ze Slevomatu, tak lze zatím koupit jen tento za 1 149 Kč. Doporučuji Vám tedy kontaktovat salón a doptat se, zda nemají v nabídce i menší tetování. Hezký den, Tereza.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru