Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Hodinový relax v centru města: Dopolední thajská masáž dle výběru

4,7 / 5 Relax Studio Plzeň  (mapa) 68 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Magdalena Krzáková

Dobrý den, platí i při této nabídce vstup do fitka Galerie Slovany zdarma? Děkuji

Relax Studio Pražská

Dobrý den, samozřejmě je v i v tomto případě vstup do fitness zdarma. RELAX STUDIO

Veronika Kroutilová

Aha, tak ted jsem trochu zmatena… psala jsem e-mail primo na salon, kde mi bylo sdeleno, ze neni problem, a dneska jsem si tam dokonce byla osobne udelat rezervaci a o partnerske masazi se zminila. Nikdo mi nerekl, ze by to snad nemelo jit.. tak ted nevim, zda koupit, ci nekoupit voucher. Muzete to prosim overit u zadavatele nabidky? Dekuji.

Relax Studio Pražská

Dobrý den, samozřejmě partnerská masáž možná je, zapotřebí je pouze dopředu si zarezervovat společnou místnost . Důležité je dodržet čas, poukaz přes Slevomat je platný pouze v dopoledních hodinách ve všední dny. Pro případné další informace volejte přímo naše studio tel: 722 221 449. S pou­zdravem RELAX STUDIO

Veronika Kroutilová

Dobry den, je mozne koupit dva vouchery a zarezervovat si partnerskou masaz? Dekuji :))

Slevomat.cz

Dobrý den, Verčo,

moc mě to mrzí, ale bohužel tato varianta není možná.

Děkuji a přeji vám hezký den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru