Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Barvení Ombre Hair včetně střihu pro všechny délky vlasů

4,3 / 5 AMI studio Praha - Žižkov  (mapa) 45 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Markéta

Dobrý den, je možné ombre udělat i na dlouhé černé vlasy, které jsou barveny permanentní barvou několik let? Mohu si je předtím obarvit u kořínků, nebo mi je dobarvíte Vy? Nevím, jak to funguje…Děkuji.

J.J.

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda by šlo udělat ombre ne do blonďata, ale do jiné barvy (např. modré). Vlasy jsem neměla nikdy barvené a jejich přírodní barva je čokoládová. Děkuji :)

AMI studio

Dobrý den! Omlouvám se, ale ne přírodními odstíny nepoužívám. Děkuji

Simona

Dobrý den,

je možné aplikovat metodu ombré na tmavě hnědé vlasy, které byly barveny zhruba před půl rokem? Plus jakou máte zkušenost s ombre na kratší vlasy? Děkuji

AMI studio

Dobrý den! Samozřejmě že to jde, v krátkých vlasech nevidím problém. Děkuji

Luci Kolářová

Dobrý den, jak mam uplatnit voucher, kdyz na sms nereagujete a telefon take nezvedate??? Nemate nabizet sluzby, kdyz pak nekomunikujete…

AMI studio

Dobrý den! Pokud se stane, že během dne, nestíháme někoho objednat, tak večer zákazník dostane sms správu, že zítra se mu ozveme. Děkuji

Dvorakova

Ano. Po doslovo nahaneni na cisle, kde jste telefon nezvedala a ani nereagovala na SMS, jsem si vyhledalana webovych strankach jine telefonni cislo a po nekolika pokusech jsem asi na sesty byla uspesna. Ja jsem si za nabizenou sluzbu zaplatila a ocekavala bych prinejmensim lepsi komunikaci.

Dvorakova

Dobry den. Zakoupila jsem voucher na ombre a postupovala presne, jak je v nabidce. Nikdo nereaguje a telefon nezveda. Jak postupovat, kdyz chci vratit penize a rozhodne tuto slevu nedoporucit?

AMI studio

Dobrý den! Nejste Vy u nás objednaná?

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru