Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Zdravé mlsání – vyladěné směsi oříšků, semínek a ovoce Pohoda

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Leona

Dobry den, jak si mam vysvetlit vami uvedeny pojem minim. trvanlivost 11/2017 a delsi trvanlivost ?
Diky za odpoved.

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Leono,
dodáváme na Slevomat neustále čerstvé zboží, není v našich silách pokaždé měnit informaci u všech položek. Na výrobcích samozřejmě ano.
Hezký den, Radka

Irena Tatíčková

Dobrý den. Ráda u Vás opakovaně nakupuji, ale bohužel dne 28.8. byla na internetu zveřejněna varovná zpráva, že CHIA semínka z Paraguaye obsahují vysoké dávky karcinog.látek Pořad A dost!. Já si u Vás koupila kilové balení… Použila jsem asi 30g. Rozhodně nemám v plánu v jejich konzumaci pokračovat. Děkuji za odpověď, jaké to má řešení z Váší strany. Abych mohla Vašemu zboží důvěřovat.
Tatíčková

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, naše chia semínka jsou z Bolívie, a s těmi nikdy tento problém nebyl. Přesto pro jistotu necháme udělat rozbory na toxické látky. Až budou hotové, budeme zákazníky informovat, vyvěsime je na fb stránky. Hezký den, Radka

Marie Vlasáková

prosim take se daji sehnat para orechy .Diky Marie

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Marie,
para ořechy momentálně nejsou v nabídce SLEVOMATU.
Hezký den, Radka

Štěpánka Landovská

Dobrý den, mám dotaz ohledně směsi, která obsahovala jahody, borůvky, maliny a ostružiny dá se ještě u Vás zakoupit a jak se jmenovala. Děkuji za odpověď Landovská

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, ŠTĚPÁNKO,
dá se objednat Zahradní směs
https://www.slevomat.cz/sleva/1134343-zdrave-balicky-chutneho-ovoce-suseneho-mrazem#2979697
Hezký den, Radka

Veronika

Dobrý den,

děkuji za odpověď. Nejde mi konkrétně směs oříšků „Pohoda“. Jde mi koupit jen jeden kus. Je ale pravda, že jsem jich u Vás koupila již spousta :) takže možná to je omezené…

Krásný den

Veronika

Veronika

Dobrý den,
Vaše oříšky kupuji často a moc ráda, bohužel mám nyní však jen omezené množství jejich koupě. Kdy se opět počet obnoví?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko. Kdepak je problém, co přesně vám nejde koupit? Omezení by tam být totiž nemělo. My máme taky oříšky rádi, tak se ho tam snažíme nedávat :-)

Dominika

Dobrý den, chci se zeptat zda je možné s kolegyní máme každá 60 kreditů k dobru na nákup na Slevomatua nechceme zbytečně platit dvakrát poštovné. Je možný udělat dvě objednávky s využitím našich kreditů a pak nějak sloučit objednávku do jedné za jednu poštu. Máte moc hodně skvělé nabídky a nevíme co si dřív vybrat…kešu, para , mandličky .......a máme mlsné jazýčky :-)

Lucieee

Dobry den, pokud si chci objednat dva ruzne druhy, tak pisete ze se ma dat vse zbozi do jednoho kosiku a zaplati se jedno postovne, kde ten kosik najdu? Na slevomatu nebo na vasich strankach objednavam pak zbozi? Dekuji za odpoved

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den, Lucie,
na stránkách Slevomatu.
Hezký zbytek dne, Radka

Tereza

Dobrý den,

omlouvám se, ale nechápu odpověď. Ptala jsem se,zda velkoobchod Pohoda dodává i para ořechy (zvlášť, ne ve směsi). Děkuji.

Velkoobchod Pohoda

Dobrý večer, Terezo,
ano dodává. Rozklikněte si odkaz. Je tam nabídka para ořechů.
https://www.slevomat.cz/podnik/99925-velkoobchod-pohoda
Hezký zbytek dne, Radka

Tereza

Dobrý den, máte v nabídce i para ořechy samotné? Díky

Velkoobchod Pohoda

Dobrý den Terezo,
para ořechy jsou v nabídce Slevomatu.
Hezký den, Radka

Veronika Stuchlíková

Dobrý den, mohu se zeptat, zda jsou ve směsi oříšků a sušeného ovoce použity konzervanty? Na obalu jsem uvedeno nenašla, pokud se mi povedlo dostatečně přiblížit… Děkuji a zdravím
V.Stuchlíková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru