Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

50 tisíc podpisů, které vám otevřou cestu na Hrad!

Ministerstvo vnitra Praha  (mapa)

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Jana Wolfová

Škoda, a já se tak těšila … :D :D :D

Eva "Napálená"

Výborný apríl! Musím říct, že pár vteřin jsem přemýšlela, jestli je to vůbec pravda a jestli je to legální. A pak mi to došlo…
Prostě jste mne dostali! Gratuluji.
Těším se co vymyslíte na příští rok.

Janinka Čejková

Dobrý večer :D byt loutkou v roli prezidenta pod taktovkou sasku tahajicich za provazky? ne dekuji. Nabidnete mi funkci predsedy vlady a ja vam zajistim, ze i v příštích letech budete moci davat podobné nabidky :D

Petr Burian

Já bych koupil spíše nějakou funkci monarchy. Platím pak korunou.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Petře,
děkujeme za inspiraci pro příště! Obávám se ale, že za 1 Kč se nám to zařídit nepodaří. :D Ale uvidíme. :-)
Pokud si troufáte zkusit takovou nabídku dojednat pro příště, určitě přijďte na pohovor a zkuste kariéru v našem obchodním oddělení! Tedy, pokud se nakonec nerozhodnete pro to prezidentování… :)
Hezkého Apríla!

market

Zdravim slevomate, tak zrovna tohle bych si koupila!!!!skvelej napad,i za tech 199000kc!fakt dobry a ja bych do toho sla!

Slevomat.cz

Dobrý večer Market, tak co Vám brání? :-) Pojďte do toho, držíme palce i na nohou!
KRÁSNÉHO APRÍLA. ;))

Vlaďka Bartošová Holečková

No bomba !!!!!!!!!!! Já hlupaně dřu celý život a stále mám jen z ruky do úst. Teď bude všechno jiné. Beru raději dva kusy, aby to opravdu klaplo. Jen mám malou prosbu. Mohla bych to zaplatit z první výpaty? Nejsem škrt, určitě škodní nebudete :-) Krásný den Vlaďka.

Slevomat.cz

Dobrý den,Vlaďko,

Tak takový návrh nejde odmítnout, na to si s vámi plácneme :-)

Petr

Co by jste dělali, kdyby to opravdu někdo koupil ? 😂
Jinak parádní vtípek, se musí nechat !! 😂 :)

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře,

Pár zájemců už zakoupilo, takže jsme ihned vyrazili do ulic a už máme nasbíráno, v takový krásný den to šlo samo :-)

Klára

Krásné, s 50% slevou ideální…Tedy vzhůru na hrad (jakýkoli – dneškem začíná sezóna)…Moc hezky provedené, pobavilo to nejen mě, ale i několik známých. Pěkný aprílový den, Slevomate!

Slevomat.cz

Dobré aprílové odpoledne Kláro,
děkujeme moc. Konečně někdo ocenil i tu výraznou slevu, kterou skutečně nebylo jednoduché dojednat! :)
Jsme rádi, že se bavíte s námi a šíříte dnešní vysmátou náladu dál! Přejeme parádní jarní cestování po hradech a zámcích!
 Verča

Adéla L.

Dobrý den,

Alkohol nepiji, východ nemám ráda, můžu si voucher tedy také zakoupit, i když nejsem očividně vhodný kandidát? (Já totiž při rýmě mám opravdu rýmu a teď nevím, jestli to není protizákonné :-( )
Předem děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Adél,
myslím, že abstinence ani preference některých světových stran nemají na kandidaturu vliv, tím spíš, když si ji zajistíte podpisy od nás a nebudete o autogramy muset žádat lidi ve svém okolí s dlouhým vysvětlováním, jaké máte prezidentské vize.
S tou rýmou si ale nejsem jistá – poraďte se prosím radši s Vašim ošetřujícím lékařem a právníkem, na toto nejsem odborník. ;-)

Věřím, že Vám brzo budu moci hodit svůj hlas! Hodně štěstí a krásného apríla!

Rudolf Nedorostek

A tak kromně krátkých kalhot, nam na Havla ožralu nic nemáte??? Když už tak do každého stejně.

Slevomat.cz

Dobrý den, Rudolfe,
do minulosti příliš nekoukáme, snažíme se obecně hledět vpřed! :) Jen jsme chtěli nastínit, na co vše můžete mít jako hlava státu vliv. ;-)
Tak co, budete kandidovat? :-) Přejeme krásného apríla.

Radek

Mohu v prípade svého zvolení objednat pres Slevomat.cz pro své príznivce 100 ks. Rádu Bílé Slivolvice ? Pro podporu z východu prípadne Rád Rudé Slivolvice ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Radku,
upřímně řečeno přesně nechápu, cožeto chcete objednat, ale každopádně v jakémkoliv nákupu u nás Vás budeme plně podporovat. :-)
A budete-li prezidentem a najdete si chvíli nám sdělit, co byste v naší nabídce uvítal, naši kolegové si s Vámi jistě rádi sjednají schůzku.

Držíme palce v prezidentském klání! :)
 Verča

Michal

Po tomto vysvětlení to beru. Nechystáte ještě nějakou nabídku na prezidentskou volební kampaň?

Slevomat.cz

Myslím, že po úspěchu této akce, určitě brzy můžete čekat další :-)

Michal

Dobrý den, chci nabídky využít, ale při kontrole fotodokumentace zjišťuji, že osoba podepsaná na řádku č. 9 je narozena 31.3.2016, takže asi těžko je schopna se podepsat natož mít občanský průkaz. Jak zaručujete pravost podpisů a garanci, že některé nebudou po kontrole ministerstvem vyškrtnuty?

Slevomat.cz

Dobrý den, Michale,

omlouváme se, bohužel dotyčný si spletl kolonku datum narození a napsal datum podpisu a ještě trošku špatně. Samozřejmě naše garance se vztahuje i na tuto nabídku a vždycky tam bude o trošku podpisů více, jistota je jistota :-)

Kateřina

Moc pěkné..😉

Slevomat.cz

Dobrý den, Káťo,

děkujeme za pochvalu. Už máte zakoupený voucher? :-)

Karolina Kalinová

Dobrý den,
mohli byste prosím upozornit pana Apríla, že je nečestné a nemorální aby vykoupil všechny voachery? Děkuji a přeji hezký vyvedený den;o)

Slevomat.cz

Dobrý den, Karolíno,

moc se omlouvám, bohužel jsme nečekali takovýto enormní zájem. Nicméně už pracujeme na zvýšení počtu voucherů a už teď víme, že při příštích volbách bude z čeho vybírat :-)

Krásného apríla. Míša

Meloa

Boží :D Zeman si už voucher koupil? :D

Slevomat.cz

Dobrý den, Meloo,

bohužel nesmíme sdělovat jména budoucích kandidátů, abychom nepřipravili média o překvapení :-(

Krásný aprílový den. Míša

Naďa

Dobrý den. A nešlo by to na splátky? Právě jsem si koupila za poslední drobné chleba.

Slevomat.cz

Dobrý den, Naďo,

moc mě to mrzí, bohužel u nás to na splátky nelze. Nicméně neztrácejte hlavu, pořád je tu Twisto ;-)

Krásný slunečný den. Míša

Lada Bartoníčková

Opravdu lákavá nabídka,takové se neodmítají.To chci a moc a moc a nejvíc ze všeho.Slevomat opět zabodoval,nikdy nezklame.Všem krásného apríla.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lado,

jsme rádi, že jsme vás ani tento rok nezklamali a trefili jsme se do vašeho přání. Dostáli jsme svému slovu, že měníme přání zákazníků ve skutečnost :-)

Držíme palce do dalšího kola! :-) Míša

Marcela

Já už chtěla emigrovat…! Díky za apríl dostali jste mě…:-))

Slevomat.cz

Dobrý den, Marcelo,

to nee, cizinci se bohužel o prezidentský post ucházet nesmí, tak tu zůstaňte s námi a neváhejte koupit voucher, budeme vám držet palce :-)

Krásného apríla! Míša

Věra

Všem přeji krásný Apríl!!

Slevomat.cz

Vám také Věro krásného apríla, ať někoho nachytáte a ať už nikdo nenachytá vás ;-)

Šárka Prokopová

Super nápad,odceňuji smysl pro humor,jste prostě nejlepší!

Slevomat.cz

Dobrý den, Šárko,

jsme rádi, že se s námi smějete. Ale teď vážně, už máte voucher? :-)

Krásný slunečný den. Míša

Radek

Je mozno dokoupit dudání kapely Alkehol ?
Alkehol je kapela,
co dudá pro hrad zvesela.
Hulit, chlastat, národu být vzor,
to neumí kazdý tvor.
Ten, kdo poslusný je více,
zaslouzí Rád Slivolvice.

Slevomat.cz

Dobrý den, Radku,

pokud dudá pro hrad, to to určitě nebude problém a domluvíme se. Hlavně když bude to slibované veselo :-)

Krásný den. Míša

Efka

Dobrý den,
Přijde mi Vaše nabídka tak trochu falešná. Opravdu je pro všechny věkové kategorie? A nebo nám ve škole celý čas kecají :)

Slevomat.cz

Dobrý den, Efko,

nechtěli jsme vám to prozrazovat, ale odhalila jste nás. Chystá se změna zákona a opravdu bude voucher pro všechny věkové kategorie, aby byli kandidáti bližší voličům :-)

Krásný aprílový den. Míša

Marcela

Dobrý den, v nabídce je i nárok na vlastního šaška, bude mi ev. prosím přidělen nebo si mohu vybrat vlastního? :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Marcelo,

samozřejmě si můžete vybrat vlastního, nicméně na stávajícího jsou velmi dobré ohlasy a vřele ho tedy doporučujeme :-)

Krásný aprílový den. Míša

Tereza

Paradni text!

Slevomat.cz

Dobrý den, Terko,

děkujeme za pochvalu, už máte koupeno? :-)

Hezký sobotní den. Míša

Renáta

Hmm, jsem trochu zklamaná… Už jsem se viděla na Hradě a … no a zase nic… :-( ..... Díky za pobavení! :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Renčo,

a proč to zklamání? U nás má šanci každý a my už vás tam taky vidíme! :-)

Krásnou aprílovou sobotu. Míša

Picmonka

To já si zase v dřívější nabídce koupila sklep v tunelu Blanka. A ač jsem z Brna, zrovna včera jsem si ho byla při návštěvě Prahy zkontrolovat, projeli jsme komplex všech 3 tunelů, ale sklep jsme neobjevili.

Slevomat.cz

Dobrý den, Picmonko,

moc se omlouvám za komplikace, doufám, že jste tam neměli zásoby na zimu, prý tunel nakonec otevřeli, ale magistrát vám vrátí peníze, nebojte :-)

Krásného apríla. Míša

Lucka

Zdravím Vás Slevomate, už několik let se těším na Vaše aprílový nabídky, jo jste skvělý, ale s nostalgií vzpomínám na snad nejlepší aprílovou nabídku a to pro mně byla jednosměrná letenka k Marťanům.Nachy­tala jsem tím svýho syna, kterej brečel, že ho posílám navždy pryč. Mějte se moc hezky zdraví Lucka

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucko,

a jak se synovi líbí u Marťanů? Jezdíte ho navštěvovat? :-) Ani od vás nemáme žádné fotky k hodnocení :-(

Krásný aprílový den! Míša

Hana

Jste bozi!! U popisu nabidky brecim :-D Taky vas podezrivam ze uz tahle nabidka byla nekdy v minulosti k mani:-))

Slevomat.cz

Dobrý den, Hanko!

Tak teď nevím, zda myslíte, že jsme „boží“ nebo „bozi“. :-)
Osobně si myslím, že nejsme ani jedno, až takhle vysoko si netroufáme, ale po dnešku by se aspoň nějaký budoucí prezident v našich řadách možná mohl najít. Nebo nám to místo zkusíte vyfouknout? :)

K minulosti se radši už nebudeme vyjadřovat, co bylo, bylo, je třeba hledět vpřed. :D
Krásného APRÍLA! Verča

Slevomat.cz

Dobrý den, Hani,

na Boha jsme bohužel ještě nedosáhli, ale vy máte nyní jedinečnou příležitost dosáhnout na pozici prezidentky! :-)

P.S. Opravdu je u nás poprvé, ale pro veliký zájem asi ne naposledy ;-)

Krásného sobotního apríla. Míša

Zorka Novakova

ahojka, SLEVOMATe,, jste prostě skvělí, škoda, že takovým humorem neoplývají i naši „tam hore“. Opět za 1*. Dnes je opravdu krásný den, mějte se zdravě a hravě. Zorka N.

Slevomat.cz

Dobrý den, Zorko,

ti nahoře mají právě největší smysl pro humor, akorát jsou bohužel velice často nachlazeni virózou a tak svůj humor nemohou tak často prezentovat :-)

Krásný aprílový den. Míša

Hana Křešťáková

APRÍL,APRÍL,APRÍL !!! Hned po ránu jsem se pěkně pobavila,no tak jen aby si to nějaký ,,méně chápající pracháč,,opravdu nekoupil!!!!! :--))

Slevomat.cz

Dobrý den Hani,
jsme moc rádi, že jsme Vás pobavili. :-) O finance majetných po-kandidatuře-dychtících spoluobčanů se zde bát nemusíte. Máme hlášen velmi vysoký průměr inteligence našich zákazníků! Navíc i na rebely, kteří na „Koupit“ kliknou, jsme připraveni. ;)

Mějte krásného apríla! Verča

Dana

Mám dotaz, zda lze vourchery sčítat. Ráda bych je zakoupila manželovi do domova seniorů alespoň ve 2–3 ks k jeho dnešním devvadesátým narozeninám.

Slevomat.cz

Dobrý den, Danko,
ale beze všeho! Pro ještě lepší sebevědomí při kandidování lze samozřejmě pořídit podpisů více, maximum voucherů na osobu je 10ks!

Rádi bychom nabídku nelimitovali vůbec, ale pro velký zájem tak musíme učinit – abychom náhodou neprodali více podpisů než má ČR občanů. ;-)

Hezký aprílový den! Verča

Dubhe Šafro

Smějeme se s partnerem už pár minut a rozvíjíme myšlenky jak na Hrad,Slevomaťáci díky za super Aprííl.Jste skvělí.*

Slevomat.cz

Dobré aprílové dopoledne,
tak v tom mohu poradit, existují v podstatě dvě cesty na Hrad:

  1. Zakoupíte voucher, zúčastníte se pár předvolebních debat, Vaše charisma všechny uchvátí, hodí Vám svůj hlas a jste tam! :)
  2. Dojedete do centra Prahy, ideálně okolí Hradčanské či Malostranské a vyšplháte na kopec ;)

Osobně doporučuji volbu číslo 1, nevyžaduje takovou fyzičku. ;-)
Krásný aprílový den, taky jste skvělí, děkujem za super příspěvek!
 Verča
Nykodým

Dobrý den , jaká by asi byla Vaše reakce na případné oznámení této nabídky na policii čr a podání trestního oznámení ?

Slevomat.cz

Dobrý den Nykodýme,
asi bychom svolali celý Slevomatí tým, i když má většina kolegů dnes volno, a usilovně drželi všechny palce na rukou i na nohou, aby Policie ČR měla smysl pro humor. :)

Krásný aprílový den přeje Verča

Eva Anděla

Tak já se dobře pobavila, a to, že je 1.4. jsem si uvědomila, až když jsem četla všechny povedené komenty. Mě jste tedy dostali. Tak ať žije APRÍÍÍÍL. Jo a taky jsem vás sdílela na FB, tak uvidím, který z mých přátel je kariérista :D :D

Slevomat.cz

Dobré dopoledne Evi,
tak to je paráda! Máme radost, že nás berete vážně a hned jste nás neodhalila. :)

Uvidíte, kdo z přátel se chytí. Třeba tak snadno odhalíte, že by jeden voucher mohl být pro někoho z kamarádů vysněným dárkem! ;)
Určitě tedy neváhejte s koupí, nabídka platí jen dnes! ;)

Krááásného apríla přeje Verča

Martin

Povedená taškařice :) Mimochodem proč už při točení kolotočem štěstí není ta hudba – tutu tudududu důdu…? Točil jsem hlavně kvůli tomu

Slevomat.cz

Dobrý den, Martine,

krásného apríla :-) Řeknu vám malé tajemství, možná ji bude možné zase zapnout, pracujeme na tom :-)

ham

spíš než dotaz, jen povzdech – proč jste to jen nedali do nabídky včera nebo nepočkali třeba na zítřek, to by teprve byl počin hodný slevomatu…

Slevomat.cz

Dobrý den, Ham,

no vidíte, to nás vůbec nenapadlo, tak pokud nebudete kadidovat, můžete se přidat do našich řad :-)

Dáša

Alena vše vykoupila, a já se tak těšila. Nebyla by alespoň malá funkcička?

Skvělé. Že je to vtip bylo jasné, ale že je to opravdu od Slevomatu mi hned nedošlo.

Slevomat.cz

Dobrý den, Dášo,

nebojte, navýšili jsme počet kusů, ale pokud chcete jinou funkcičku, určitě se můžeme domluvit :-)

Eva Selingerova

To je super, rychle jdu nakoupit, věděla jsem, že jako vždy nezklamete !!!

Slevomat.cz

Dobrý den, Evi,

určitě kupujte, voucher mizí jak pára nad hrncem :-)

Eva Selingerova

Dobré ráno přeji a děkuji za skvělou nabídku.
Škoda, že již Alena vykoupila jako první všechny vouchery, kdyby tak neučinila, byly by moje !!!
Krásný aprílový víkend přeji Slevomatu i jeho příznivcům!

Slevomat.cz

Dobré ráno, Evi,

v tom případě mám pro vás nejlepší zprávu dnešního dne, počet kusů byl navýšen, aby dostali šanci také ostatní! :-)

Jaroslava Dolanská

Myslím si, že když jste to dávali dohromady, že jste se u toho museli skvěle bavit! Ať vám dobrá nálada vydrží celý rok (i po volbě prezidenta)
 :-)

Slevomat.cz

Dobré ráno, Jaroslavo,

u nás je vždy dostatek dobré nálady! :-) Už máte voucher zakoupený,

Ivo Fišer

To si nekoupím, mívám dost silné virozy, hlavně po panácích a už ve 3. Starbucksu jsem se ptal, jestli nejsou právě oni ta pražská kavárna. No uznejte, to nejsem cílová skupina.

Slevomat.cz

Dobré ráno, Ivo,

určitě nezahazujte meš ještě před bojem, u nás má šanci každý! :-)

Pavel

Pomalu procitam po narocnem plese vcera a myslel jsem si, ze jsem jeste uplne namol, nez mi to doslo. Ale STRASNE JSEM SE POBAVIL a chci vam moc podekovat za takovyto start vikendu. K voucheru mam dotaz, zda se pocita, ze si ten detstky nafukovaci clun na rybnik koupi novy prezidet vlastni a nebo zda je ten soucasny v inventure hradu a soucasny alkoholik ho tam po svem odchkdu ponecha jako jiny drobny majetek. Predem dekuji za uoresneni a preji krasny vikend!

Slevomat.cz

Dobré ráno, Pavle,

doufáme, že jste si ples užil, pokud vyhrajete, budou všude média a budete bohužel sledován. Pokud si budete přát vlastní, není to vůbec žádný problém :-)

Krásný aprílový den!

Petra Filipová

Jen se chci ujistit, že můj osobní šašek, na kterého mám dle voucheru nárok, zůstane stále Vovečka ? Protože až budu mít virózu, chci si mít s kým hrát :o)))

Slevomat.cz

Dobré ráno, Péťo,

moc bude ve vašich rukou, je jen na vás, koho si vyberete. Ten součásný má při viróze velice dobré hodnocení :-)

Kásného apríla!

Zuzana Pavlicová

Se každý rok těším, co opět vymyslíte a letos jste opět nezklamali :-D

Krásnou aprílovou sobotu přeji všem :-)

Slevomat.cz

Dobré ráno Zuzko,

děkujeme za krásnou pochvalu, doufám, že jsme vás aspoň na chviličku nachytali :-)

Krásného apríla!

Lukáš -

Dobrý den, právě jsem volal do banky pro zřízení úvěru abych si mohl nabídku koupit :-) Taková šance se objeví jen jednou za život :-) Předem děkuji všem za podporu i v dalších kolech :-) Přeji hezký víkend :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Lukáši,

to je přeci samozřejmost, jsme v tom s vámi od začátku až do konce! :-)

Krásný aprílový den!

Lucie Ondřichová

Pět sekund mi trvalo než jsem si uvědomila že je apríl.😂 Jste úžasní,spoustě lidí zvednete hned po ránu náladu. Voucher jsem si samozřejmě koupila jen bych místo ovčáčka prosila yorkšíráčka. Krásný víkend a díky!!!

Slevomat.cz

Dobré ráno Lucko,

samozřejmě není problém, vaše přání je nám rozkazem a jakéhokoliv pejska si budete přát seženem :-)

Krásný aprílový den!

Karel

Tak to je jen sranda jo?

Slevomat.cz

Dobré ráno Karle,

ano i na letošního apríla jsme si z vás museli vystřelit :-)

Petra Chovatelka

Tak to opravdu mooooc povedený apríl, hned mám o 100% zlepšenou náladu, to se to bude pracovat na zahrádce :-) super :-)

Slevomat.cz

Dobré ráno Petro,

a představte si, že kdybyste vyhrála, tak už budete mít lidi, aby na té zahrádce pracovali a vy si můžete jen užívat sluníčka :-)

Krásný aprílový den!

Jitule

Asi nejlepší apríl dnešního dne. Bomba ovšem bude, až ho někdo vážně bude chtít… :-D

Slevomat.cz

Dobré ráno, Jitule,

pár jsme jich už prodali a rychle mizí, tak určitě neváhejte s koupí! ;-)

Michal

Dobre rano, zkousel jsem voucher zakoupit, ale nejak vam to nefunguje, napsalo mi to nejake chybove hlaseni! Dejte mi prosim zpravu, az to opravite. Dekuji

Slevomat.cz

Dobré ráno, Michale,

moc se omlouváme, nějaký aprílový technický šotek nám to pokazil, už pracujeme na nápravě :-)

Dana

Díky za pobavení ☺.
Ukládám na později, abych se mohla pobavit i jindy 😀

Slevomat.cz

Dobré ráno, Dano,

chápeme, že možná ještě nejste připravena na kandidaturu. Určitě před dalšími volbami nabídku zopakujeme a uložením vás na to také upozorníme :-)

Marťa Š.

Skvělý apríl! A já už si balila kufírek a chystala proslov 👍

Slevomat.cz

Dobré ráno, Marťo,

je důležité být vždy připraven, tak teď už jen ten voucher a máte veškeré vybavení :-)

Tom

Kdybychom byly v americe, tak vás zažaluji, že mi to nejde koupit… :-) Výborné, pobavilo nás to, děkujeme! Tom

Slevomat.cz

Dobré ráno, Tome,

moc se omlouváme, prosím se žalobou ještě chvilku počkejte, již pracujeme na nápravě :-)

Krásného apríla! :-)

Marie Steigerová

Úžasný, hned bych věděla komu to daruji :D

Slevomat.cz

Dobrý ráno Maruško,

je krásné, jak myslíte na ostatní první :-) Tak určitě neváhejte s koupí a ať se dárek líbí!

Kamil Zsiray

Je možná refundace v případě, že se nedostanu do druhého kola??? :D

Slevomat.cz

Dobré ráno, Kamile,

Tak ale jen že jste to vy a že je ten apríl :-)

Mila Hendriksen

Výborný žert! Na Apríla velmi vydařený.

Slevomat.cz

Dobré ráno, Milo,

Kupujete voucher? :-)

Marie Šnajdrová

Taky bych potřebovala koupit, nejlépe v dárkové balení!!!! :-D

Slevomat.cz

Dobré ráno, Maruško,

zařídíme všechno, bez obav :-)

Katka

Vydařené :-). Ale jste si jistí, že jste tento voucher neprodali několika osobám před minulou volbou?

Slevomat.cz

Dobré ráno, Káťo,

Nabídka je u nás poprvé, možná nějaká podpultovka? :-)

Martina Štenclová

To je apríl? A já už jsem se viděla ve funkci.

Slevomat.cz

Dobré ráno, Martino,

My vás tam už taky vidíme, stačí zakoupit a první krok k vítězství je za vámi :-)

Eva

:))))

Slevomat.cz

Dobré ráno, Evi,

Kupujete? :-)

Ivana Strunz

Beru všemi deseti! !!! Díky vám jsem se zasmála.

Slevomat.cz

Dobré ráno, Ivčo,

Krásný aprílový víkend. Už máte zakoupeno? :-)

Hana Vávrová

Už jsem se těšila na dnešní aprilové ráno, co zase vymyslíte 😂😁
a hned, ještě v posteli otevírám Slevomat. Jako vždy jste nezklamali. Jste skvělí. Ahoooj🙋krásný aprílový víkend!

Slevomat.cz

Dobré ráno, Hani,

vám také krásného apríla :-) Než však odjedete na výlet, nezapomeňte zakoupit :-)

Alena Ondroušková

koupila jsem to manželovi

Slevomat.cz

Dobré ráno, Aleno,

Budeme držet manželovi palce a vy se můžete těšit na funkci první dámy :-)

Bara

Jste skvělí!!!! Hned po ránu jsem se zasmala:D

Slevomat.cz

Dobré ráno, Báro,

jsme rádi, že jsme vám vykouzlili úsměv na tváři. Teď už ale dost srandiček a honem koupit voucher, ať na vás zbyde :-)

Martin

Naprosto skvělá nabídka. Moc chci chci chci. Hned po ránu jsem se pobavil. :-) :-) :-)

Slevomat.cz

Dobré ráno Martine,

tak šup šup kupujte, počet se rychle snižuje, ať na vás zbyde :-)

Radmila Němcová

Vy prostě nikdy nezklamete😀😂😁

Slevomat.cz

Dobré ráno, Radmilo,

to by nám hrdost nedovolila vás zklamat :-) Kupujete voucher? :-)

DH

A proto mám Slevomat ráda!!!!!!!! :-)))

Slevomat.cz

A my máme rádi vás! Krásného apríla :-)

Markéta Kohútová

Tak to jste mi po ránu zvedli náladu :) díky slevomate!

Slevomat.cz

Dobré ráno, Markéto,

Už máte vouchery zakoupene? :-)

Jan Rychtařík

SLEVOMATe,oceňuji Tvůj smysl pro humor! Kolotoč štěstí mi dnes nadělil 10 kreditů (díky).Tak nevím.. Kam je „investovat“? Vsadit na kariéru na hradě nebo na některého koně v Chuchli? Asi už mám jasno! (a popelníček není třeba,hahaha).

Slevomat.cz

Dobré ráno Honzo,

omlouváme se, že jsme vám hned takto po ránu zamotali hlavu, ale vy jste to rychle vyřešil naštěstí. Určitě se najde i nějaká kompenzace za ten popelníček, abyste nebyl ošizen :-)

Krásný aprílový den.

Banán118

Je tam podpis i Ovčáčka?

Slevomat.cz

Dobré ráno,

bohužel ten jsme zatím nesehnali :-( Nicméně určitě se půjde nějak domluvit ;-)

Krásnèho apríla!

Pepe Hutermacher

Bravo!!!

Slevomat.cz

Krásný aprílový den, Pepe :-)

David Panák

apriiiiiiilllll:-)

Slevomat.cz

Dobré ráno Davide,

I vám přejeme krásného a hlavně zábavného apríla :-)

Alena

Jako prvni zakaznik jsem koupila vsechny vouchery :-D budu prvni prezidentkou v Ceske republice ! :-D :-D :-D

Slevomat.cz

Dobré ráno, Aleno,

to jste nám vzala vítr z plachet :-) Budeme držet palce s takovou to máte v kapse :-)

Krásný aprílový den! Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru