Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Celodenní vstup do herny pro malé rošťáky a teplý nápoj pro rodiče

3,8 / 5 Kulíškov Praha  (mapa) 150 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
zuzana

Aspon nekde mysli na dvojcata. Zda se mi to spravedlive.

Kulíškov

Dobrý den paní Zuzano,
děkuji za Vaší reakci. Přeji příjemný den. Jindřich ZENGER

J.Nováková

Mám vnuka 13 let. Je to i pro něj ?Děkuji. J.N.

Kulíškov

Dobrý den paní Nováková,

převážně nás navštěvují menší děti, koutek je převážně zaměřen na ně. Pro starší děti tu máme X-box. Nicméně každé dítě je individuální. Váš vnuk by musel sám posoudit.

Přeji pěkný den. Jindřich ZENGER.

Jarmila

Dvojcata mohou vstoupit pouze za jednu cenu a 2 sourozenci ruzne stari musi kazdy platit plnou sazbu? Proc neni alespon trochu zvyhodnen vstup za sourozence?

Kulíškov

Dobrý den paní Jarmilo,

děkuji za Váš dotaz a připomínku. Poskytujeme slevu dvojčatům, kdy se vstupné platí pouze za jedno dítě, dále má vstupné zdarma sourozenec do jednoho roku. O zavedení dalších slev neuvažujeme.

Přeji pěkný den. Jindřich ZENGER.

Dagmar Hůrková

Dobrý den, jak je to u vás s parkováním? Je placene? Děkuji.

Kulíškov

Dobrý den paní Hůrková,

parkování je v OC VIVO Hostivař zdarma a není nijak časově omezeno. Můžete zaparkovat v přízemí u vchodu nebo zajet do patra k pasáži s Kulíškovem.

Přeji pěkný den. S pozdravem,
Jindřich ZENGER

Alena

dobrý den, chci se zeptat, když koupím voucher pro dídě, sama jako doprovod mám vstup zdarma? Děkuji Rezková

Kulíškov

Dobrý den paní Rezková,

děkuji za dotaz. Ano, doprovod má u nás vstupné zdarma.

Přeji pěkný den, Jindřich Zenger.

alojsinek alojsinek

Dobry den, chtela jsem se zeptat, co je to za specialni akci???? Chodíme k vam pravidelne za 90.-!!!trosku podvod, nemyslite?? Jana

Kulíškov

Dobrý den paní Jano, vstupné do Kulíškova v OC VIVO Hostivař je 95,–/časově neomezené. Zde sice zaplatíte 99,–, ale dostanete horký nápoj zdarma. Pokud by jste si dala např. latté, ušetříte 51,–. Přijít zamozřejmě můžete i bez zakoupeného voucheru. Přeji pěkný den. Jindřich ZENGER.

Monika Miksová

Dobrý den , chtěla bych se zeptat, zdali je nutne koupit pro sourozence 3 a 14 mesicu dva vouchery nebo stačí jen jeden , když pujde jedna maminka jen . Diky

Kulíškov

Dobrý den, děkuji za dotaz. Sourozenec do roka má vstupné zdarma. Pokud je dítě starší a chcete na něj uplatnit voucher, tzn. kávu zdarma, tak ano. Přeji pěkný den, Jindřich ZENGER.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru