Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

1 kg hovězí hostiny: steaky, žebra, domácí hranolky, dip a salátek pro 2 – 4 jedlíky

3,8 / 5 Středověké Pivní sklepy Opava  (mapa) 489 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Pavča

Dobrý večer, je možné připravit toto menu jako bezlepkové…tozn. nejen „bez mouky“, ale i jiných ingrediencí, které by mohly lepek obsahovat?? Píšete, že je vše domácí ?? Děkuji za informaci, rádi bychom vás navštívili, ale jsme v rodině 2 celiaci, takže je to problém…

Dáša

Dobrý den,
v recenzích jsem se dočetla, že je každý den možnost uplatnit pouze 3 vouchery, a proto museli zákazníci přijít v jiný den. Je tato informace pravdivá? Není tak uvedeno nikde v informacích­. Děkuji

Středověké Pivní sklepy

Ne není. Stává se ale,že některé dny máme plno,a jestliže si nevytvoříte alespoň den dopředu rezervaci,může se stát,že nebude místo. Nicméně se i přesto snažíme všem našim zákazníkům vyjit maximálně vstříc.
Pěkný den Vám přejí Středověké pivní sklepy

Jiří Tichý

Dobrý den, zajímalo by mne proč zmizelo mé hodnocení. Děkuji za odpověď. (pokud tedy záhadně nezmizí i můj dotaz)

Slevomat.cz

Dobrý den, Jirko,

vaše hodnocení je v pořádku viditelné zde: https://www.slevomat.cz/podnik/118133-stredoveke-pivni-sklepy/hodnoceni. Je ihned druhé. Je tedy vše v pořádku?

Hezký zbytek Velikonoc. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru