Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Po stopách předků: Rodokmen z otcovské či mateřské linie do 4. nebo 5. generace

Moji předci 3 prodeje

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Catherine

Na webových stránkách také nemohu najít informace o firmě (celkově stránky působí dost nedůvěryhodně). Můžete prosím doplnit IČO, jak už někdo psal v prvním příspěvku? Děkuji

Albert

Dobrý den, v nabídce uvádíte, že vaše firma se jmenuje „Můj rodokmen“. Pod tímto názvem ale v oficiálních rejstřících žádná taková firma neexistuje. Na vašem webu kromě e-mailové adresy také žádné údaje nejsou. Můžete se identifikovat? např. IČ, obchodní jméno, adresa, tel. apod. Takhle to moc důvěryhodné není a možná i to je příčinou, že zájemci se zrovna nehrnou :-(

Felis

Pokud bych hledala první manželku a syna a jeho děti od mého dědy (jsem ze strany 2 manželky dědy) ? Jedná se o službu v rámci této nabídky ?

Moji předci

Vážená Felis, tato nabídka se vztahuje na přímé předky z otcovy či matčiny strany.

Boháč Karel

Dobrý den,
náhodou jsem objevil Vaši nabídku a tak mne prosím zajímá zda-li by jste mně pomohli sehnat pro rodokmen mé bratrance a sestřenice z otcovy strany /asi 15 osob/a také přibližně cenu kolik by Vaše hledání stálo.

 Děkuji

Moji předci

Vážený pane Boháči, děkujeme za dotaz. Tato nabídka se nevztahuje na pátrání po širší rodině. Je však samozřejmě možné Vám sestavit cenovou nabídku. Pro více informací napište na mojipredci@gmail.com. Děkujeme!

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru