Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pánské lehké pantofle Alpine Pro

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jiří Válka

Dobrý den.Mám chodidlo 27,5 cm a náhodou 43 už nemáte a 44 mi budou asi velké.Děkuji za odpověď.Jirka

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Jirko,

psala jsem Vám email :-)

Přeji Vám hezký den. Petra

Miroslav

Dobrý den, dnes jsem si vyzvedl pantofle Alpine Pro, vel. 43, bohužel mi však jsou malé. Rád bych se dotázal, zda je možné pantofle vyměnit za vel. 44, zelená barva? Prosím rovněž o informace, jak mám postupovat a zda nová zásilka bude doručena zdarma, anebo budu muset něco doplácet? Děkuji za odpovědi. Miroslav.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Miroslave,
pantofle s kopií faktury zašlete co nejdříve na naší adresu Pražská 82, Louny, kde připište požadavek na výměnu zboží. Po převzetí zásilky Vám bude zboží vyměněno (pokud bude skladem) a za cenu poštovného Vám ho obratem odešleme.
S přáním hezkého dne Jana

Jakub

Dobrý den, v případě, že bych se netrefil, lze obuv vrátit?

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Jakube,

můžete je vrátit do 14 dnů zpět na naší adresu Pražská 82, Louny spolu s fakturou, kam připište Váš požadavek na stornování objednávky.

Přeji Vám hezký den. Petra

Markéta Štancová

Dobrý den, přeměříte mi prosím délku stélky vel. 45? Děkuji. Hezký den :-)

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Markét,

velikost 45 má délku stélky 29 cm.

Přeji Vám hezký den. Petra

Hana Havránková

Prosim info vseobecne na sportovni obuv panskou. SIROKA noha vysoky nart vel minimalne 46 po internetu nepoznam sirsi typ boty.
Muzete mi prosim doporucit dle vasi vizuelni moznosti ktere boty vybrat at nemusim vracet protoze sou uzke.
dekuji kupuju pres Slevomat ale boty tezko vybiram.
 havranice@braillnet.cz

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Hanko,

bohužel tyto pantofle máme pouze do velikosti 45. Pokud potřebujete poradit s výběrem bot, napište nám prosím na email: objednavky@k-sporting.cz

Přeji Vám hezký den. Petra

Petr

Dobrý den,

mám délku chodidla 285 mm, standardně nosím obuv velikosti UK11 (např. Adidas) a mám poměrně nízký nárt.
Doporučíte mi velikost 45 nebo spíš 44?
díky za info

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Petře,

doporučovala bych Vám velikost 45.

Přeji Vám hezký den. Petra

marcela kaplaniva

Prosim kde najdu tasilkovny?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Marcelo,

všechny pobočky Zásilkovny naleznete zde: https://www.zasilkovna.cz/pobocky.

Hezký zbytek víkendu. Míša

Pavla Fleischmannova

Dobry den lze,na jedno poštovné vzit dvoje pantofle..dekuji..

Slevomat.cz

Dobrý večer, Pavlo,

ano samozřejmě, stačí si vložit společně do košíku dva kusy a je to :-)

Hezký zbytek neděle. Míša

Pavel Studený

Dobrý den, prosím o sdělení, zda Vámi nabízené pantofle máte i ve velikosti 47?Děkuji za odpověď. Pavel

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Pavle,

bohužel tyto pantofle ve velikosti 47 nemáme. Největší velikost, kterou máme skladem je 45.

Přeji Vám hezký den. Petra

Eva

Dobrý den, nemáte pantofle vel. č. 47? Děkuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Evo,

bohužel tyto pantofle ve velikosti 47 nemáme. Největší velikost, kterou máme skladem je 45.

Přeji Vám hezký den. Petra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru