Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Roztomilé a opravdu velké dřevěné domečky pro princezny

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Radka Spacek

Dobrý den,

dnes mi byl doručen objednaný domeček TRUDY. Přestože jsem se na rozměry domečku dotazovala před 5 dny před nákupem a rozměry byly opraveny (bohužel chybně), doručený domeček opravdu nemá rozměry uvedené u inzerátu. Jeho skutečné rozměry jsou tyto: Výška: 90 cm, Délka: 60 cm, Šířka: 30 cm. Je mi líto, že budu muset domeček vracet jen kvůli tomu, že nabídka není kompletně popsána a moje dcera tak přijde o narozeninový dárek.

S pozdravem
Mgr. Radka Špačková

Svět trampolín

Dobrý den paní Špačková, je už nyní vše v pořádku a domeček dorazil dle naši telefonické domluvy? Věříme že ano a přejeme krásné svátky.

Ivana Vítková

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda obrázky typu televize, kuchyňská linka a dalsi jsou již předkreslené nebo se jedná o samolepky, co si každý doplní dle svého uvážení?

Předem děkuji za informaci,

 Ivana

Svět trampolín

Dobrý den, domečky jsou již předkreslené, nic se nelep, stačí jen smontovat a dítě si může hrát.
Hezký den.

Radka Spacek

Dobrý den, prosím o ujasnění informací o domečku TRUDY. Nesedí rozměry domečku v jednotlivých popisech, tj.:

V popisu uvedeném pod cenou varianty domečku je toto:
Výška: 90 cm
Délka: 60 cm
Šířka: 30 cm

a v obrazovém popisu jsou naznačeny rozměry domečku 105 × 80 × 33.

Prosím o ujasnění rozměrů, mám o tento domeček zájem. Předem děkuji za kladné vyřízení.

S pozdravem
Mgr. Radka Špačková

Slevomat.cz

Dobrý den, Radko,

moc se omlouvám za komplikace, technický šotek nám to přeházel. Již by mělo být v pořádku :-)

Hezký den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru