Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Celoroční pohoda v Krkonoších: Až 4 dny s polopenzí, wellness i půjčením kola

3,7 / 5 Pension Esprit Severní Čechy (mapa) 30 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lenka Jedličková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte volno o víkendu 23.-25.6. pro 2 osoby. Děkuji za odpověď.

Pension Esprit

Dobrý den, bohužel tento termín máme zcela obsazenou kapacitu pensionu.

Dájenka Nováková

Zdravim Vás voucher jsem koupila a chci se optat …docetla jsem se ze mate volno uz jen od 13.8. Zakoupila jsem pobyt o vikendu do konce srpna slo by zarezervovat termin od 18.8 do 20.8

Pension Esprit

Dobrý den, nemáme volno pouze od 30.7.-13.8.2017. Termín 18–20.8.2017 není problém. Pro závaznou rezervaci je nutné zaslat email s požadovaným termínem a kód voucheru.

Dájenka Nováková

Dobrý den chtela bych se zeptat ma kolik by vyšla přistylka? Chceme vyjet tri dámy tak kolik by za vse doplacela ta třetí? Děkuji

Pension Esprit

Dobrý den, 1/2 voucheru.

Pavlína Hájková

Dobrý den,měla bych dotaz zda by jste měly volno pro 2 osoby v termínu od 27.-29.6.2017?Díky za odpověd

Pension Esprit

Dobrý den, bohužel tento termín máme zcela obsazenou kapacitu pensionu.

Michaela Móriová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda-li máte v termínu od 10 do 13.8 volno? dva samostatné dvoulůžkové pokoje pro 4 osoby. Předem děkuji za odpověď Móriová

Pension Esprit

Dobrý den, nemáme volno od 30.7.-13.8.2017.

Pension Esprit

Dobrý den, nemáme volno pouze od 30.7.-13.8.2017.

Miska

Dobrý den jak dlouho je platny voucher kdyz to budu kupovat jako darek dekuji?

Slevomat.cz

Dobrý den, Misko,

platnost voucheru je do 31. 8. 2017.

Hezký den. Míša

JanMerunka

Dobry den je možný pobyt přes víkend chtěli by jsme 19–21.5 2017.Děkuji za odpověd Merunka Jan.

Pension Esprit

Dobrý den, bohužel tento víkend máme zcela obsazenou kapacitu pensionu.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru