Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Tisk 10 fotografií ve formátu 30 × 20 cm

4,3 / 5 Tiskárna Domanja Praha - Bubeneč  (mapa) 135 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Ondra Neužil

Stejný dotaz jako Miroslava Černá

Miroslava Černá

Mám stejný problém, objednávku nešlo dokončit, zadala jsem platbu osobně, došly mi instrukce k platbě a platební údaje – na částku 0.-Kč . . . tak jak dál???

Slevomat.cz

Dobrý den, Miroslavo,

moc se omlouvám za komplikace, nabídka byla bohužel špatně nastavena. Nicméně již pracujeme na nápravě a ozveme se vám s řešením-

Krásný pondělní den. Míša

Tomáš Hartman

Dobrý den, mám stejný dotaz (z jakého důvodu zdarma?) i stejný problém (nelze dokončit objednávku)…

Slevomat.cz

Dobrý den, Tomáši,

moc se vám omlouvám za komplikace, bohužel to by nebylo pondělí, aby si někdo nepohrál s naší nabídkou. Bohužel byla špatně nastavena, nicméně neztrácejte hlavu, hned zítra bude spuštěna nová :-)

Krásný den. Míša

Kristina Záchová

Dobrý den, je omezen počet voucherů na osobu? Proč je akce zdarma? A ještě třetí věc, došla jsem k platbě a naskočila mi chyba při odeslání platby…

Slevomat.cz

Dobrý den, Kristino,

moc se omlouvám za komplikace, bohužel nám sem vlezl pondělní šotek a s akcí si trošku pohrál. Není bohužel zdarma, proto jsme se ji rozhodli ukončit a hned zítra bude spuštěna nová :-)

Krásný den. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru