Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Sportovní podprsenky 2v1 – jsou funkční & mají push-up efekt

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

katka

dobrý den chci se zeptat jakou velikost si mám koupit když mám pod prsy 80cn M nebo L ? děkuji

Módní šperky

Dobrý den, záleží ještě na velikosti košíčků, zkuste se podívat do tabulky. Pokud můžu doporučit, tak se jedná push-up podprsenku, kdy je silnější vycpávka a podprsenka je celkem elastická, možná bych doporučila tu větší.

Jana Mikulková

Dobrý den,zakoupila jsem pres slevomat sportovni podprsenky. Nesedi mi velikost. Muzu pozadat o vymenu? Popr. kam se obratit. Nedosla mi totiz zadna uctenka.

Módní šperky

Dobrý den, faktura je zaslána e-mailem v den odeslání zboží. Stačí podprsenku případně poslat zpět se vzkazem

Lenka

Dobrý den, moc nerozumím tomu, jak fungují velikosti. Pokud chci L, tak je od 85A až po 90D – jak se tam upravuje ta velikost z A na D? Mám D, tak aby mi nebyla malá. A zip funguje klasicky na úplné rozepnutí? Děkuji za odpověď

Módní šperky

Dobrý den, zip lze úplně rozepnout. Podprsenka je dost flexibilní a neupravují se košíčky.

Monika

Dobrý den, dnes mi od Vás dorazila podprsenka. Nesedí mi velikost, je možné zboží vyměnit?

Módní šperky

Dobrý den, ano lze vyměnit velikost, stačí poslat zpět se vzkazem na výměnu

Marcela Ludvíková

Dobrý den, jaká je prosím velikost košíčku?
„L“ by mi stačil objemově, ale mám velikost E-F podle výrobce děkuji

Módní šperky

Dobrý den, zkuste se podívat na velikostní tabulku v příloze, podle obvodu a vypsaných velikostí košíčků

kateřina lazinova

jak mám zaplatit

Slevomat.cz

Dobrý den, Káťo,

způsob platby vybíráte u objednání. Lze zaplatit bankovním převodem, kartou online, hotově na pobočce Moneta či přes službu Twisto.

Hezký nadcházející víkend. Míša

Jitka

Dobry den, maji nastavitelna raminka?

Módní šperky

Dobrý den, u těchto podprsenek není možné nastavitelné ramínka, jsou pouze elastické

Hana Němečková

Potrebuji ji na behani, tudis level 4 nebo minimalne 3. Dobry den. Jaky level je tato podprsenka?

Módní šperky

Dobrý den, omlouvám se Vám, výrobce nemá uvedenou úroveň – pouze uvádí nízká zátěž – joga, lehký fitness, běh…

Karolína Výletová

Lze nevyhovující zboží, koupené přes slevomat, vrátit?

Módní šperky

Dobrý den, ano jako všechno zboží na internetu, máte možnost do 14 dnů vrátit.

Ivana Tůmová Boudová

dobrý den, je podprsenka skutečně uprostřed na zip? Děkuji za odpověď .
Chci si objednat dvoubarevnou. Přeji hezký den a zdravím Ivana Tůmová

Módní šperky

Dobrý den, oba druhy podprsenky, mají zipy

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru