Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Jeden den v Norimberku a v místní ZOO s delfináriem

4,4 / 5 CA Hello Tour Norimberk - Německo (mapa) 219 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Klára Czepczorová

Dobrý den, je prosím možnost aby když zakoupím voucher pro sebe a přítele jsme v autobuse seděli vedle sebe? Velmi by mne mrzelo kdybychom cestovali odděleně. Děkuji za Vaši odpověď, Klára.

CK Hello Tour

Dobrý den, děkujeme za zájem. Dvojice, které se na zájezd hlásí spolu, jsou vedle sebe. Zdraví CK Hello Tour

Radek

Pěkné odpoledne,
chtěl bych se zeptat,zda-li je možnost,v Norim­berském delfinárium (klidně za příplatek) koupání+focení s delfíny? Moc děkuji předem za Váš čas a odpověd. Radek

CK Hello Tour

Dobrý den, děkujeme za zájem. Bohužel koupání ani focení s delfíny možné není. Zdraví CK Hello Tour

Lenka

Dobrý den, jsou součástí autobusu toalety? Děkuji za odpověď.

CK Hello Tour

Dobrý den, děkujeme za zájem. Ano, autobus je vybaven WC. Zdraví CK Hello Tour

prosek tony

dobry den je možnost jet od zoo do centra tramvaji a rovnou do alstad a pak jse domluvit v autobuse s pruvodkyni odkud bude odjezd večer v zoo už jsem byl a norimberk ma jiné mista na nakupy diky za odpověd

CK Hello Tour

Dobrý den, děkujeme za zájem. Ano, můžete se přesunout hned do centra tramvají. Zdraví CK Hello Tour

Kristýna Jírovcová

Dobrý den, cena pro 3 leté dítě je stejná? Děkuji

CK Hello Tour

Dobrý den, děkujeme za zájem, ano, cena sedadla v autobuse je stejná pro všechny, dítě v tomto věku ale nebude platit vstup do ZOO. CK Hello Tour

Vanessa

Dobry den chci se zeptat zda by šlo kdyby autobus počkal nějakých 5–10 min na nástupním místě než by odjel máme špatný spoj, do Prahy by jsme přijeli vlakem až v 5:58hoď. děkují za odpověď

CK Hello Tour

Dobrý den, děkujeme za zájem. Počkat 5–10 minut můžeme, případně by bylo možné Vás při cestě nabrat u Hlavního nádraží, napište nám tuto poznámku až budete rezervovat mailem své vouchery. Zdraví CK Hello Tour

Daniela Černá

Dobrý den, ráda bych se vás zeptala, který termín je volný pro 4–6 osob. Jedná se mi o to, abych nenakoupila 3 vouchery a další už by nebylo možné zakoupit. Mám zájem o termíny: 15.7., 29.7., 12.8. nebo 26.8. Předem děkuji za odpověď.

CK Hello Tour

Dobrý den paní Černá, na prázdninové termíny je zatím dostatek míst, určitě můžete objednat. Děkujeme za zájem! CK Hello Tour

lenka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli by nemohlo být nástupní místo někde na trase pardubice, chrudim, vys.mýto?Ty všechnz jsou pro nás daleko.Děkuji

CK Hello Tour

Dobrý den, bohužel nástupní místa máme pouze tyto, která jsou při cestě do cílové destinace. Děkujeme za zájem. Zdraví CK Hello Tour

Lukáš

Dobrý den, chtěl bych se zeptat – je možné zájezd absolvovat i s 1,5 ročním klukem? děkuji za odpověď

CK Hello Tour

Dobrý den, děkujeme za zájem. Zájezd doporučujeme spíše pro děti alespoň 2,5 roku staré. Zdraví CK Hello Tour

Ondřej

Dobrý den, je možnost si projít jen centrum ? nebo je ZOO podmínkou?

CK Hello Tour

Dobrý den, do centra se přejíždí naším busem v 15:00 hodin. Poté pro zájemce následuje prohlídka centra s průvodcem. Děkujeme za zájem. CK Hello Tour

Iveta

Dodrý den, ptala jsem se na sedadla proti sobě,děkuji za odpověď,ale tyto sedadla bychom rozhodně nechtěli…je možnost sedět ve směru jízdy?Děkuji.

CK Hello Tour

Dobrý den, určitě …až budete rezervovat kupony, napište prosím požadavek do mailu. Děkujeme. CK Hello Tour

Lucinka Malinká

dobrý den, jezdíte jen sobotu a nebo i v pracovní dny nebo neděli?

CK Hello Tour

Dobrý den, máme vypsané pouze sobotní termíny. Děkujeme za zájem, zdraví CK Hello Tour

Iveta

Dobrý den,nejsou v autobuse i místa proti sobě, prosím Vás?Děkuji.

CK Hello Tour

Dobrý den, ano, místa proti sobě jsou v patrových autobusech dole u dvou stolečků. Zdraví CK Hello Tour

Stanislav Halenka

Dobry den chtěl jsem se zeptat ta cena 11.50 eura zahrnuje i cenu za delfinarium .protože jsem se díval na stránky zoo Norimberka a tam mají uvedeny že delfinarium se platí mimo.

CK Hello Tour

Dobrý den, cena vstupu zahrnuje i delfinárium – funguje to tak posledních cca 5 let. Informaci o které píšete nemohu nikde najít, patrně se jedná o omyl. Zdraví CK Hello Tour

Stanislav Halenka

Dobry den chtěl jsem se zeptat jestli bude zájezd i v další termínu třeba v červnu .Tak se chci zeptat jaká by byla možnost autobusu počat třeba deset minut protože .Nejsem z Prahy a ráno první vlak co přijíždí je 5.58 hod a ještě metrem a florenc.Tak proto se ptám .dekuji za odpověď.

CK Hello Tour

Dobrý den, zájezd nabízíme i v červnových termínech – 3.6. a 24.6. 2017. S počkáním 10 minuts e můžeme dohodnout, prosím připomeňte nám to v mailu, až budete posílat kódy voucherů k rezervaci a napište, na jaké nádraží přijedete. Děkujeme za zájem. Zdraví CK Hello Tour

patricie

Zdravím chci se zeptat jakou dobu budeme v zoo abychom ji prošly .Děkuji

CK Hello Tour

Dobrý den, děkujeme za zájem. V ZOO je čas cca 4,5 hodiny. Pokud budete chtít být v ZOO déle, můžete tam zůstat a do centra města se přesunout tramvají. Zdraví CK Hello Tour

Zdeňka Kopečkova

Proč není odjezd taky z Brna?

CK Hello Tour

Dobrý den, Brno bohužel není na trase zájezdu, klienti z Brna a okolí se na zájezd většinou dostaví linkovým autobusem nebo vlakem. Děkujeme za zájem. Zdraví CK Hello Tour

Simona

Dobry den, chtela bych se zeptat zda by mohla se mnou jet moje 14ti léta sestra. Občanský Průkaz pochopitelně jeste nemá, ale ma cestovní pas a ja jsem samozřejmě plnoleta. Předem Dekuji za odpoved.

CK Hello Tour

Dobrý den, děkujeme za zájem. Sestra s Vámi cestovat může, buď s občanským průkazem (na vyžádání se vydává i dětem), nebo s cestovním pasem. Zdraví CK Hello Tour

Lenka

Dobry den. Je nutne jezdit do centra? Nebylo by mozne zustat do odjezdu v zoo? Dekuji

CK Hello Tour

Dobrý den, zůstat v ZOO můžete, ale večer je třeba, aby jste se přesunuli individuálně k odjezdu autobusu do centra, přímo od ZOO jede tramvaj. Děkujeme za zájem! CK Hello Tour

jan jarý

Dobrý den
Chtěla jsem jsem zeptat jestli jsi můžu vybrat místa v autobuse?
Kvůli tomu že jsem silná a chodím o berli,bych potřebovala sedět úplně ve předu .
Oni jsou ty uličkou hodně uzoucke.
Děkuji Jana

CK Hello Tour

Dobrý den, děkujeme za zájem. Při rezervaci zájezdu je možné si nahlásit zájem o místenku, cena je u jednodenních zájezdů 50,–Kč/os. Zdraví CK Hello Tour

Nina

Zdravim, je moznost koupani se a foceni s delfiny?

CK Hello Tour

Dobrý den, v Norimberku tato možnost není. Děkujeme za zájem. CK Hello Tour

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru