Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Liposukce strojem VacaVite Prestige s lymfodrenáží a zábalem

4,4 / 5 Žaneta Szajdova Praha - Karlín  (mapa) 2 prodeje

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Hana Weinlichová

Myslíte to vážně S odpovědí,že tato procedura je pro lidi ,co mají dost peněz jak uvádíte v odpovědi na recenzi před měsícem? Znamená to,že procedura nefunkuje tak rychle jak inzerujete v reklamě,takže klamavá reklama ?

Salon Pandora

Dobry den,
tak. Zeptat se Vas takhle :kolikrát jdete na solarko ať je efekt opálení znát okem pokud nejste snědá od přírody?
Pokud je žena stihla a jedna se jí o menší defekt efekt je znát okem již po první kůře.Pokud je žena silnější a má postavu jako měla slečna co jsem ji odpovídala nemůže být efekt vidět okem hned .Štíhlejší vidí okem,silnější na cm.Čim víckrát jdete tím jste štihlejsi .Stejný efekt jako ze solarkem čím víckrát jdete tím jste více opálená. Nemůžete očekávat,že po první proceduře z Vas bude modelka. cm se sbiraji a efekt je již znát po 5dnech.Slecně co jsem odpovidala byla úplně jinde než normální lidi.Vymykala se normalu od normálních zdravých mladých lidí. Lusknutim prstu zařídit,aby jste byla stihla neumím,ale pokud ženy v rámci podle své postavy chodí pravidelně zaručit výsledek umím. Sama jsem s přístrojem zhubla 30kg.
Zdravím a hezký den Žaneta

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru