Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dobrodružství na statku: Péče o zvířátka, jízda na koni a oběd pro dva

4,4 / 5 Selský dvůr Braňany  (mapa) 11 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Bohuslav

Dobrý den, dostal jsem darem poukaz na jízdu na koni na Vašem statku, 2×30min, Rád bych věděl, jak taková projížďka bude vypadat, od příjezdu do odjezdu, abych věděl do čeho jdu a co mě čeká,… děkuji za odpověď,…Brabec

Selský dvůr

Dobrý den, popis produktu je popsán na voucheru, který jste zřejmě obdržel. Nejedná se pouze o projížďku, kterou absolvujete s naším doprovodem /pokud nejste jezdec, koně povede vodič/, ale bude z Vás na chvíli farmář se vším, co k tomu patří. Věřím, že si u nás den užijete.
Pokud máte další dotazy, zodpovím Vám je telefonicky na č. 607 234 494. Děkuji a přeji příjemný den.

Hana Machová

Děkuji za odpověď, ze které jsem se nic nedozvěděla.

Jana

Lze tento voucher koupit jako darek i pro deti (7 a 9 let),ktere nejezdi,bude to poprve? A rodice si zaplati na miste samostatne obed?
Dekuji.

Jana K.

Selský dvůr

Dobrý den, ano je to možné. Jen prosím, při objednání termínu nahlaste, že se jedná o samotné děti. Děkujeme, Olga Zajíčková

Hana Machová

Nenašla jsem jídelní lístek. Je někde k nahlédnutí?

Selský dvůr

Dobrý den, návštěvníci si na začátku programu mohou vybrat z denního menu, které se obměňuje. Věříme, že i Vy, v případě zakoupení voucheru, si vyberete dle vlastní chuti.
Olga Zajíčková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru