Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sety 2 ručníků a osušky pro hebký pocit po koupeli

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jana

Děkuji za Vaši reakci. A někdy u Vás ráda nakoupím. Mrzí mne to, nynější akce se mi líbí. Pěkný den

Jana

Děkuji za odpověď, ale s těmito dopravci nemám pozitivní zkušenosti. Zásilkový jsou pružnější, ochotnější i levnější.

Brotex

Dobrý den, Vaše špatná zkušenost s dopravci nás mrzí, pravdou je, že je to vždy individuální v každém kraji. O možnosti zásilkovny budeme přemýšlet, ale bohužel k této akci tento způsob doručení nebude již možný. Děkujeme za pochopení. Brotex Písek.

Jana

Dobrý den, ráda bych si zboží objednávala, ale nevyhovuje mi ani jeden způsob dodání. Nezadilate také prostřednictvím zasilkovny?Se zasilkovnou jsem vždy spokojená. Děkuji .

Brotex

Dobrý den, bohužel prostřednictvím zásilkovny zatím nezasíláme, ale je možnost si nechat doručit balík na nejbližší poštu, kde si je možné vyzvednout. Další možností je doručení do PPL Parcelshopu, kde si také je možné zásilku vyzvednout. Seznam výdejních míst naleznete zde: https://www.pplbalik.cz/Main3.aspx?cls=KTMMap. V případě, že budete chtít využít, udejte do poznámka při objednávce. Brotex Písek.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru