Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Burgermánie v Klatovech: Skvělé burgery, kuřecí stripsy, přílohy a omáčky pro dva

3,8 / 5 Ambrosia Restaurant Klatovy  (mapa) 295 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Bara

Dobry den, mate v restauraci nejaky detsky koutek nebo cokoliv, kde by se deti zabavily?

Ambrosia Restaurant

Dobrý den, bohuže ne.

Martin

2× příloha? To je blbost. Na burgeru jsme byli a obsluha říkala, že je jen jedna příloha, pouze jednu přílohu jsme také dostali.

Ambrosia Restaurant

Dobrý den, moc se omlouváme, zřejmě obsluha tuto informaci popletla. K voucheru máte nárok na hranolky i americké brambory. Samozřejmě můžete zvolit jen jednu přílohu, které dostanete více.

Ivanka

Dobrý den, dostala jsem Voucher do vaší restaurace. Bohužel nejsem místní, ale občas jezdím do Kt. Je nutné zamluvit jidlo den předem? Nemohu se jen tak zastavit, když mi to vyjde časově? Děkuji za odpověď.

Ambrosia Restaurant

Určitě můžete. Problém by mohl nastat pouze v pátek a v sobotu večer.

Lukáš

Pisete: domaci mazlicci vitani. Je tedy mozne si k vam vzit psa? Dekuji za odpoved

Ambrosia Restaurant

Určitě můžete :-)

Johny Jake

Ještě jednou se táži, z předcházející odpovědi jsem to nepochopil. Je tedy možné si objednat 200g hranolek a zároveň 200g amerických?

Ambrosia Restaurant

Přesně tak.

Johny Jake

Dobrý den,
2× příloha – chápu dobře, že každý si každý vybere svou, nebo znamená jen výběr ze dvou příloh?

Ambrosia Restaurant

Výběr je z hranolek a amerických brambor, lze libovolně kombinovat.

Jan Hrubý

Dobrý den, a musí být tedy rezervace min.24 hodin předem když si vezmeme celé jídlo s sebou? to se pak domluvíme na konkrétní čas vyzvednutí? díky za odp. Hrubý.

Ambrosia Restaurant

Ano, je to tak pro nás i pro vás lepší. Jídlo bude připraveno na určitou hodinu a nebudete muset čekat.

Dotaz

Dobrý den, prosím je možné si vzít jídlo sebou? Nebo po snězení burgrů u vás si nechat zabalit stripsy sebou?

Ambrosia Restaurant

Dobrý den, jídlo si můžete nechat celé zabalit či jen jeho část, pokud jej nesníte celé v naší restauraci.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru