Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Hodujte jako ve středověku: historická show, 5chodové menu a neomezené nápoje

4,5 / 5 Krčma U Pavouka Praha - Staré Město  (mapa) 440 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Irina

Které (vybrané) nápoje jsou v neomezeném množství?

Krčma U Pavouka

Dobrý večer,
Neomezená konzumace nápojů se vztahuje na tankový Staropramen světlý, černý Staropramen, rozlévané bílé a červené víno, nápoje od značky Coca Cola (Fanta, Sprite atd.), jablečný a pomerančový džus a další nealko nápoje jako voda…

Hezký večer
 Honza

Krisztina

Dobrý den,
nesnezene jídlo se dá zabalit s sebou?
Program se bude konat i o velikonocním víkendu? 14–16.4.?
Děkuji za odpověď.
S pozdravem,
Krisztina

Krčma U Pavouka

Dobrý den,
jídlo, které nedojíte se dá samozřejmě zabalit s sebou. A k otázce velikonočního víkendu – ano, program bude i o tomto víkendu, ale kapacita se velice rychle plní…
 Honza

Nadežda Dombiová

dobrý den, kolik těch schodů k vám je? mám problémy s kolenem, tak jestli to dám. Děkuji

Krčma U Pavouka

Cca 50.

Honza

martina

dobrý den.jak se k vám dostaneme městskou dopravou ?děkuji martina

Krčma U Pavouka

Dobrý den Martino,

ideálně metrem nebo tramvají ( 6, 8, 15, 26 ) na Náměstí Republiky ( žlutá trasa B ), pak už je to cca 300 metrů směrem na Staroměstské náměstí.
Nebo metrem na Staroměstskou – zelená trasa C nebo tramvají ( 2, 17, 18, 22, 23 ) tamtéž a poté cca 700 metrů Kaprovou ulicí a poté přes Staroměstské náměstí do Celetné 17.

 Honza

Šárka

Dobrý večer, ještě mám dotaz ohledně schodů v restauraci…chceme voucher pro starší osobu, tak potřebujeme vědět, jak jsou schody příkré atd..nemáte někde fotku?

Krčma U Pavouka

Dobrý večer Šárko.
Fotku schodiště Vám rád zašlu na e-mail, když mi sdělíte Vaši mailovou adresu.
Ale můžu Vám z vlastní zkušenosti říci, že nikterak příkré nejsou, ale je jich celkem hodně :(
Jediné pozitivní, co Vám k problematice schodů můžu slíbit je fakt, že náš ochotný personál rád starým lidem nebo případně handicapovaným ochotně pomůže.

Jana

Dobrý den,
prosím Vás, mohli byste specifikovat tu neomezenou konzumaci nápojů, resp. jaké nápoje se na neomezenou konzumaci nápojů (předpokládám, že zdarma :-) ) nevztahují? Nějak se mi totiž nechce věřit, že by do té neomezené konzumace gratis bylo zahrnuto např. lahvové víno či pivo, nebo dokonce destiláty apod. ;-)Děkuji.

Krčma U Pavouka

Dobrý den.

Neomezená konzumace se vztahuje na Staropramen světlý a černý, rozlévané bílé a červené víno, drinky od Coca Coly (Fanta, Sprite atd.), jablečný a pomerančový džus a vodu.

Krásný zbytek dne.

Kafkaf

Já nemáim dotaz, le mám pro vás slogan AŤ SI KDO CHCE CO CHCE BROUKÁ NEJLEPŠÍ JE U PAVOUKA" Jsem z Olomlouce a CAFÉ RESTAURANT který se jmenoval U PAVOUKA" jsme zde také měli a měl pověst nyní by se řeklo sexuální seznamky.Přeji vám a´T SE VÁM DAŘÍ. František Psota Olomouc

Krčma U Pavouka

Františku děkujeme.

Posíláme pozdravení do Olomouce :)

Kolektiv krčmy U Pavouka

Sandra Moťková

Dobrý den,
je možné kombinovat voucher s menu a la carte, př. 2 osoby voucher + 2 osoby a la carte.
Děkuji moc za odpověď.

Krčma U Pavouka

Dobrý den,

to možné bohužel není. Je to nabízeno pouze jako balíček (show, menu a neomezené nápoje)

Hezký den, Honza

Šárka

Je restaurace bezbariérová?

Krčma U Pavouka

Dobrý den Šárko,

restaurace není bezbariérová :(

Petr

Dobrý den, můžeme voucher uplatnit i o víkendu?
Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý večer, Petře,

ano samozřejmě, můžete se přijít pobavit i o víkendu :-)

Hezkou neděli. Míša

Jana

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, dítě 8 roku, platí vstup jako dospělí nebo má nějakou dětskou vstupenku.Dekuji za odpověď.

Krčma U Pavouka

Dobrý den,

určitě zavolejte a domluvíme se.

Jana

Dobrý den,

ta neomezená konzumace nápojů platí do konce show nebo do konce otevírací doby? Předem děkuji za odpověď.

Krčma U Pavouka

Dobrý den,

neomezená konzumace nápojů platí do ukončení show. Ale nebojte – určitě Vás nebude nikdo peskovat za to, že si ve 22:30 budete chtít dát poslední drink.

 Honza

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru