Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Intenzivní kurz inline bruslení pro začátečníky

4,7 / 5 Inline škola Inlineškola Plzeň (mapa) 44 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Denisa

Dobrý den, probíhá kurz i za nepříznivého počasí (déšť), chtěla bych si zvolit poslední termín 18. 6. , a kdyby bylo špatné počasí, tak jestli vypíšete ještě nějaký náhradní termín nebo probíhá kurz za všech podmínek. Děkuji za odpověď.

Inline škola pohyb s radostí

Dobrý den,

pokud prší, tak se kurz přesouvá na další termín. Je možné účast posunout na některý z následujících kurzů.

S pozdravem

V. Škop

Nina Škodová Brokešová

Dobrý den. Bylo by možné využít i pro 4 leté dítě? Již na bruslích stál, ale žádný zázrak a jako rodiče asi nemáme ty správné „páky“. Děkuji

Inline škola pohyb s radostí

Dobrý den,

pokud se věk blíží 5 a bude se o sebe Vaše dítě umět alespoň základně postarat, tak to je ok.

S pozdravem

Vojtěch Škop

Jana

Dobrý den,
bylo by možné již vybraný termín změnit? Děkuji.

Inline škola pohyb s radostí

Dobrý den,
ano, určitě.

VALERIE

Dobrý den,ja jsem bruslemi nepolibena a už jsem se přihlásila😊 moje děti na tom stát umí,ale nechci je samotné nechávat doma…můžou jít se mnou a někde mimo si tam jezdit po dobu mého tréninku? Děkuji za odpověď

Inline škola pohyb s radostí

Dobrý den,

ano ano, to není žádný problém.

S pozdravem

Vojtěch Škop

Radka

Dobrý den, je mi 50, nikdy jsem na inline bruslích nestála a nejsem žádný sportovec. Ale brusle doma mám a moc mě láká se na nich naučit jezdit – přiměřeně – tak abych ztratila strach a naučila se bezpečně zabrdit a měla radost z jízdy. (tak jako mi přináší radost jezdit na kole nabo na běžkách). Je to v mém věku a při nic moc fyzické kondici vůbec možné? Děkuji.

Inline škola pohyb s radostí

Dobrý den,

ano ano, věk okolo 50 let je uplně v pořádku a bude to bez problému :-)

Vojta Škop

Jana

Dobrý den,
je tento kurz určený i o naprosté začátečníky? Případně je možnost si půjčit brusle?

Inline škola pohyb s radostí

Dobrý den,

ano ano, kurz je vhodný i pro naprosté začátečníky. Brusle bohužel není možné na kurz za půjčit.

S pozdravem

Vojtěch Škop

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru