Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Celodenní dovádění ve Šmoulíkově – v zábavním centru, které děti milují

4,6 / 5 Šmoulíkov s.r.o. Prostějov  (mapa) 404 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Marková

Dobrý den,právě jsem objednala 3 ks.za 89.kč pro vnoučata,ale zjistila jsem,že akce je platná jen do 30.6.2017! a já budu moci přijet s vnoučaty až o prázdninách.mám to tedy stornovat,nebo bude i nabídka(možnost třeba doplatit) i v letních měsících?

Šmoulíkov s.r.o.

Dobrý den, nevyužité poukazy do 30.6.2017 budou po tomto datu neplatné. Slevové akce podobného typu na letní měsíce zvažujeme.

Petra Bohanesova

Dobrý den,
platí se za vstup 12 letého dítěte , které nebude používat hernu , když utratí přes 100Kč útratu a jak se postupuje? Případně je možno ho považovat jako doprovod společně ještě s jedním dospělým?
Děkuji B.

Šmoulíkov s.r.o.

Dobrý den, pokud nepůjde do atrakcí, tak ho můžeme považovat jako druhý doprovod k platícímu dítěti. Pokud budete už dva dospělí, tak za toto dítě zaplatíte jednorázový vstup 30 Kč v týdnu nebo 50 Kč o víkendu a svátcích. *** při konzumaci nad 100 Kč za osobu se jednorázový vstup pro dospělého bez platícího dítěte neúčtuje.

Zuzana Hamalová

Dobrý den,kolik budeme platit o víkendu???2 dospělí (rodiče) a dítě 2 roky a 4 měsíce.Děkuji

Šmoulíkov s.r.o.

Dobrý den, vše máme podrobně popsáno na našich stránkách zde: http://smoulikov.cz/cenik.
Konkrétní odpověď na Váš dotaz je: 2×50 Kč (dospělí bez platícího dítěte***) + 1 × 0 Kč (dítě do 3 let).
*** při konzumaci nad 100 Kč za osobu se jednorázový vstup pro dospělého bez platícího dítěte neúčtuje.

Vera

A ještě jeden pokud vstup na víkend a vyjde nám to v tydnz můžeme ho použít samozřejmě chápu že cena se nesrovnava

Šmoulíkov s.r.o.

Ano, uplatnit víkendový voucher v týdnu můžete, ale nebude Vám kompenzován rozdíl mezi všedními dny a víkendem. Stále však budete mít takto využitý vstup levnější (119.-) než klasické vstupné Po-Pá bez slev (140.-).

Vera

Dobrý den chci se zeptat nejmladší dítko má 18m muzeme tam s ním také když půjdem se staršíma dětma?

Šmoulíkov s.r.o.

Ano, můžete. Za dítě do 3 let neplatíte vstupné.

Martina

Dobry den, je potreba mit vouchery vytisknute nebo staci predlozit stazene napr. na tabletu?

Šmoulíkov s.r.o.

Dobrý den, pro nás je důležitý jedinečný kód voucheru. Takže postačí stažené v telefonu, nebo i napsané na papírku. ;)

petr

Dobrý den dva dospělí mají vstup zdarma aji o víkendu?

Šmoulíkov s.r.o.

Dobrý den, ano, 2 dospělí mají volný vstup i o víkendu.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru