Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Grow it sada pro pěstování bonsaií, chilii papriček nebo kávovníku

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Gwendy Kosinová

U čili papriček místo pěti druhů přišly čtyři (jeden druh dvakrát) a při e-mailovém řešení mi bylo napsáno, že bude chyba na mojí straně? Já jsem si zabalila a poslala asi balíček s čili papričkami sama. Dále e-mailová komunikace chybí, čekám na možnost napsání recenze…

Uzasne-Darky.cz

Dobrý den paní Kosinová, napište mi prosím na obchod@uzasne-darky.cz – slibuji vstřícné vyřešení

Michaela

Dobrý den, u Bonsai uvádíte 4 balíčky semínek, 5 květináčů. Kolik semínek je tedy obsahem balení? Kolik Bonsai je možné ze sady vypěstovat? Děkuji za odpověď.

Uzasne-Darky.cz

Dobrý den,

semínek je v balení více, takže lze zkusit vypěstovat zároveň více rostlinek

Pavlína

Dobrý den,

je možné si na webových stránkách přiobjednat další věc a platit jenom jednou poštovné?

Uzasne-Darky.cz

Dobrý den, určitě je to možné. Prosím napište nám to (i s objednávkou) na email info@uzasne-darky.cz

Honza

Takovou bonsají, jaká je na fotografii?

Uzasne-Darky.cz

Ano – jdená se přesně o tento druh

Dana Prášková

Dobrý den, proč není přibalen návod v češtině? Děkuji za odpověď

Uzasne-Darky.cz

Dobrý den,

úplný český návod máme k dispozici v elektronické podobě. Prosím o email na info@uzasne-darky.cz – Pošleme vám jej

Děkujeme

Jakub

Dobrý den, mám dotaz. Když koupím Grow it, mohu jej použít třeba až za půl roku? Nebo jaká je „výdrž“ celého setu? Děkuji

Uzasne-Darky.cz

Dobrý den,

na skladě máme zcela nové sady a zde je výdrž 2 roky

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru