Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Čertovský program pro malé i velké nebo pekelné menu v Pekle Čertovina

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,8 / 5
Peklo Čertovina Hlinsko  (mapa) 538 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Iveta

Dobrý den, je možné využít rodinné vstupné, když přijedu s dvěma dětmi a babičkou?

Peklo Čertovina

Ano, rodinné vstupné platí pro 2 dospělé osoby a 2 děti.

Květa

Dobrý den. Ráda bych zakoupila voucher na program i večeři pro 4 osoby. Potřebovala bych to uplatnit koncem června. V nabídce máte do 31.5. Budete vouchery nabízet i na červen?

Peklo Čertovina

Ano, během tohoto týdne bude spuštěna nová akce s platností do konce června.

Marek Černohous

Dobrý den, můžete mi sdělit, jaké je složení čertovského menu pro 4 osoby. Děkuji

Peklo Čertovina

Varianta 6 | Pekelné menu pro 4 osoby – 2200 g
Pekáček plný dobrot pro 4 osoby, 2200 g (grilovaná krkovice, vepřová panenka, moravské uzené, kuřecí prsa, slanina, grilovaný hermelín, opékané brambory, bramboráčky, grilovaná sezónní zelenina).

Petra Čepelková

Dobry vecer..muzu pro 2os.a jedno dite koupit rodinnou vstupenku?dekuji

Peklo Čertovina

Ano, můžete.

Pavla Turková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli mi zabalíte zbytek pekelného menu, pokud ho celé nesníme. Děkuji Turková

Peklo Čertovina

Dobrý den,
ano, jídlo dáváme do termoboxů.

Blanka

Dobry den,zajímá me.Pokud si koupím vstup na sobotu 20 hod,je to na program Čertovsky rej? Jak dlouho tento program trvá? Ma oslavenec v den narozenin nějakou výhodu? Předem diky za odpověď.

Peklo Čertovina

Dobrý den,
ano, v sobotu je od 20 h Čertovský rej – určeno pouze pro dospělé, program trvá 1 hod. Můžeme po dohodě udělat pro oslavence nějaké překvapení, Lucifer mu může předat dárek, který si přivezete, popř. zajístíme dort, květinu … ( cena dle velikosti ), nebo zašlete jeho hříšky a
čerti ho za ně vytrestají apod. ......

Iva Drábková

Děkuji za odpověď ještě pro upřesnění..Takže voucher ve svátky vůbec neplatí nebo platí ve stejné časy jako v neděli? Děkuji

Peklo Čertovina

Ve stejné časy jako v neděli

Iva Drábková

Dobrý den ještě jednou, chtěla bych se zeptat jestli když budu chtít koupit voucherů více a pak si budu chtít zarezervovat program přes formulář, jaký kod tam mám napsat když bude těch voucherů víc? Děkuji

Peklo Čertovina

Dobrý den, čísla voucherů uvádět nemusíte, stačí je přivézt s sebou, prosím pouze při rezervaci dodržet časy o víkendu -uvedené na voucheru a nerezervovat se na jiné hodiny, pak by Vám voucher nebyl uznán. Platnost je: po – pá po celý den, mimo státní svátky a v so – 9, 10, 19, 20, ne – 8, 9, 17, 18 a 19 h.
 Děkuji

Iva Drábková

Dobrý den, je možné vouchery využít i ve statní svátek, konkrétně 8.5.-pondělí, když uvádíte že od pondělí do pátku lze využít po celý den? Nebo se svátek bere jako neděle? Děkuji

Peklo Čertovina

Dobrý den, svátek bereme jako neděli, nelze využít v jiné, než uvedené časy

Gabina

Dobrý den, kolik platí dítě 9let výška 159 děkuji

Peklo Čertovina

Dobrý den,
270,– všední den, 320,– víkend

Jana L

Dobrý den, píšete, že akce je do 31.5., ale v rezervačním formuláři už poslední dny, jde mi o hlavně o víkend, nejdou rezervovat. To už máte plno?

Peklo Čertovina

Ne, květen budeme teprve otevírat, je tam ještě volno

Radek

Dobrý den, máte napsáno že v sobotu a v neděli je vstup od 8,9 atd. ale otvírací dobu máte pouze od 9 tak jak mohu přijít na 8. Děkuji

Peklo Čertovina

Dobrý den, to bude asi nějaký omyl, v sobotu i v neděli máme otevírací dobu od 8 hod a je to takto nastaveno i v rezervačním systému.

Jan Rejchrt

Dobrý den,
je polovina března 2017 a uvažuji o zakoupení voucheru. Je platnost voucheru omezena časově, pominu-li podmínky, které jsou uvedeny v nabídce? Tzn. mohu tento voucher uplatnit třeba až např. v prosinci 2017? Děkuji.

Peklo Čertovina

Ne, jsou časově omezeny, nyní probíhá akce do 31.5.2017.

Dominikasds

Od kolika let plati deti vstup.dekuju

Peklo Čertovina

Do 2,99 let zdarma, od 3 let dětské vstupné

Klára Klárová

Dobry den, kdyz zakoupim voucher na jidlo, je v nem zahrnut i vstup na certy?
Dekuji.

Peklo Čertovina

Čertužel ne, na vstup do labyrintu na čerty si musíte zakoupit voucher na vstup.

Klára

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je tento voucher s programem, který je na 1h nebo jde jen o prohlidku s jedním čertem, která trvá 0,5h. Pokud totiž kliknu na rezervační systém pro objednání datumu a času, tak mi to tam nabízí pouze prohlídku s jedním čertem – Vrátný čert Vystřas provází. Děkuji za odpověď.

Peklo Čertovina

Dobrý den, je to na prohlídku s programem ( 7 čertů ) v délce 1 hod, vrátný čert Vytřas je název programu, kde je " Vytřas " vaším
průvodcem po celou dobu představení.

lucie brabcova

Dobrý den, kolik platí dítě 6 let s průkazem ZTP/P . Děkuji

Peklo Čertovina

Dobrý den,
Po – Pá 190,– So – Ne 240,–

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru