Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Pobyt na Dolní Moravě pro 2 – 6 výletníků s polopenzí i sportovním vyžitím

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
Penzion Valevil Jeseníky (mapa) 109 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jana

tak my bychom tedy měli zájem o ten termín 3–5.5. dvě osoby + pes :)

Jana

Dobrý den, máte ještě nějaké volné termíny květen-červen? A pes je u vás povolen? máme rhodéského ridgebacka (50 kg).

Penzion Valevil

Jejda to mě mrzí.....Mám poslední volný termín 3–5.5. ,ale to jsem zrovna pryč a nebude tady ani můj 50 kilový RR:-)))Takže je jasné ,že psi ke mě rozhodně můžou.Tak snad u nějaké další akce je budeme moct seznámit.Další bude na podzimní měsíce někdy po 15.8.Pěkný den.Petr Vahala

Lucia

Dobrý den,
máte prosím ještě volný termín 25. 5. až 27. 5.?
Předem děkuji za odpověď.

Penzion Valevil

Dobrý den.
Bohužel už ne.Akce dnes končí a je skoro vyprodána.Petr Va­hala

Zuzana

Dobry den mate jeste prosim volno v tydnu do konce dubna pro 2? Dekuji

Penzion Valevil

Ano.Mám volno 23–29.4.,takže není problém si zamluvit termín.Když tak nejlepší je mě zavolat na 603437275.Petr Va­hala

Aneta Sekerková

Dobrý den, neuvolnil se vám prosím termín na tento víkend (21–23.4) pro dva.

Penzion Valevil

Dobrý den.Neuvolnil.Petr Vahala

Martina

Dobrý den, když koupím tento pobyt pro 2 osoby jako dárek, na jak dlouho to bude mít platnost? Nepodařilo se mi to tam najít. Děkuji. Martina

Penzion Valevil

Dobrý den.Platnost tam je do 30.6.,ale jako dárek už to nestihnete.Je to skoro vyprodáno.Petr Va­hala

Pavlína Sýkorová

Dobrý den, měli by jste prosím volno 6.-8.5.2017 ..2 dospělí? Děkuji za odpověď, Sýkorová Pavlína

Penzion Valevil

Dobrý den.Už je jen několik posledních pobytů v týdnu.Petr Vahala

Jirka

Dobrý den, měli byste prosím volno v termínu 19.-20.4 2 dospělí Děkuji.

Penzion Valevil

Dobrý den.Ano,mám poslední volný apartmán.Petr Vahala

Simona Burdová

Dobrý den, máte volný víkend 12.-14.5 ?

Penzion Valevil

Víkendy a červen jsou již vyprodány.Dopro­dávají se pobyty v týdnu v květnu a dubnu.Pěkný den.Petr Vahala

Petra

Dobrý den,máte volno ve dnech 13.4.-15.4. nebo 14.4.-16.4. pro 2 dospělé a dítě 11 let?

Penzion Valevil

Bohužel už ne.

Pavla Merhautová

Dobrý den,
máte prosím volný termín od 19.6.-23.6.? Jedná se o 2 4lůžkové pokoje.
Děkuji
Merhautová

Penzion Valevil

Dobrý den.
Červen už je zcela vyprodán.Zůstaly pobyty v týdnu v květnu a dubnu.Pěkný de.Petr Vahala

Pavla Merhautová

Dobrý den,
máte prosím volný termín v týdnu od 19.6. –23.6.? Jedná se o 2 čtyřlůžkové pokoje.
Děkuji
Merhautová

Penzion Valevil

Dobrý den.Tento termín je vyprodán.

Veronika

Dobrý den, máte ještě volno ted na víkend ? 7 – 9 . 4 ? Předem děkuji

Penzion Valevil

Nemám

Lenka P.

Dobrý den, budete na prázdniny chystat nějakou podobnou nabídku?

Penzion Valevil

Určitě ano.Jenže doprodej hlavní letní sezony probíhá tak,že po 15.6. prodávám zbytek července,po 15.7. zase zbytek srpna.Nevím co tam ale ještě zbude.Už teď se prodávají pobyty na léto za plnou cenu a poslední 3 roky jsem prakticky od 15.6. do 30.9. vyprodán­.Takže sledujte Slevomat po 15.6. a třeba najdete nějaký vhodný termín.Pěkný den.Petr Vahala

Zuzana

Dobrý den, ráda bych se zeptala zda máte ještě volné víkendy pro 4 nebo 6 osob? Děkuji

Penzion Valevil

Dobrý de.Víkendy jsou už vyprodány.

Radek Čmiel

Dobrý večer, máte volný termin od 28.6. do 30.6. 2017 pro 3 člennou rodinu? Děkuji.

Penzion Valevil

Dobrý den.Mám,ale raději jsem Vám tohned zarezervoval.Dejte prosím vědět na email.Pěkný den.Petr vahala

Leňa Čadrová

Dobrý den. Když už máte termíny plně obsazené, proč tuhle akci už nestáhnete ze slevomatu ?

Penzion Valevil

Protože se objednávají termíny v týdnu. Akce, pokud jste si nevšimla, nebyla omezena jen na víkendy.

Monča Tonča

Dobrý den, máte ještě nějaký volny víkend v dubnu, květnu nebo v červnu? Děkuji, Monika

Penzion Valevil

Nemám.

Petra

Dobrý den, bylo by možné (pokud je ještě volný termín) ubytování pro 3 osoby v termínu 13.-16.04.2017 na 4 dny (3 noci) a jestli mohu poprosit o kalkulaci ceny.
Děkuji, Petra

Penzion Valevil

Bohužel je plno.

Jaroslava Ley

Děkuji za rychlou odpověď, hezký zbytek dne.

Jaroslava Ley

Dobrý den, všechny víkendy jsou vyprodány až do června?

Penzion Valevil

Poslední volný víkend je 21–23.4. na velkém apartmánu,tedy minimálně pro 4 osoby.Pěkný den.Petr Vahala

Lenka Ahmed

dobry den,
jaky voucher prosim koupit pro dva dospele a dve deti, 4 a 5 let? dekuji

Penzion Valevil

Dobrý den.
To je voucher pro 4 osoby.U slevových akcí platí u mě,že děti do dvou let jsou zdarma a nad dva roky se to již nerozlišuje.Pěkný den.Petr Vahala

Zdeněk Čep

Prosím o informaci ohledně ubytování pro 2× 2 osoby na dvě noci a to v termínu 6.-8. května 2017. Dle nabídky na slevomatu 2199,– Kč.
Děkuji!

Penzion Valevil

Víkendy jsou již vyprodaný.

Martina

Dobrý den, máte volno v termínu 7–9.4.2017 pro 3 osoby?
Děkuji za info Martina

Penzion Valevil

Dobrý den.
Bohužel už ne.Petr Vahala

Pavla Mišová

Dobrý den, mate volný jakykoliv vikend cervnu, a to pro 4osoby.Děkuji.

Penzion Valevil

2.-4– a 16.-18.Ale jsou to poslední dvě možnosti.Je potřeba mě urychleně zavolat na 603437275,abych Vám to zarezervoval.Pěkný den.Petr Vahala

Marie

Dobrý den,máte volný termín pro 4 osoby a malého psa od 26.5–28.5.2017.
 Děkuji

Penzion Valevil

Bohužel už ne.

Vladimír LITT

Dobrý den. Je možné v rámci ubytování využít el. zásuvku 400 V u parkoviště vozidla? Mám elektromobil. Děkuji. S pozdravem Vladimír LITT

Penzion Valevil

Museli bychom natáhnout prodlužku, ale nevím jakou máte koncovku.

Martina

Dobry den, mate volny termin 15.4.-17.4.,4 osoby + 1pristylka? Dekuji Martina

Penzion Valevil

Dobrý den.
Velikonoce jsou již vyprodány.Pěkný den.Petr Vahala

Petr Daněk

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak je to v případě dvou dětí, jedno 5 let, druhé rok. Děkuji.

Penzion Valevil

Dobrý den.Koupíte si voucher pro 3 osoby.Pěkný den.Petr Vahala

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru