Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Jaro i léto v Aqualandu Moravia: dovádění v bazénech + wellness nebo dezert

4,7 / 5 Aqualand Moravia Pasohlávky  (mapa) 6 245 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Martina Forraiova

Dobry den, budeme 2 dospeli a dite 18 mesicu. Pisete, ze deti do 100 cm jsou zdarma, tudiz mam zakoupit jenom 2 vouchery, je to tak? A dalsi dotaz ohledne bazenu pro prcky, jak je resena voda z hygienickeho hlediska? A je voda chlorovana nebo slana? S pozdravem Martina

Lenka Boumová

Dobrý den divála jsem se na omezení na tobogany, to tam někdo hlídá, zda dítě je straší 10ti let nebo měří více jak 120 …140cm?? Mužů vědět proč na tobogan Kamikadze lze až od 160cm? Trochu diskriminace pro nás menší a dospělé :D

Aqualand Moravia

Lenko, Kamikadze je opravdu velmi strmá skluzavka a sama oceníte, že je zde vstup až od 160 cm :-)

Eva

Pro Aqualand Moravia k jejich odpovědi na můj dotaz „léto 2017“. Ano 30.6. léto je, ale ve škole jsem se učila, že roční období trvají 3 měsíce. Vaše „behem léta 2017“ uteklo nějak moc rychle. :-) Ale jako lákadlo pro lidi, dobrý. :-)

Aqualand Moravia

Evo, letní sezóna a s ní otevření celého venkovního areálu máte k dispozici za velmi zvýhodněnou cenu. V létě vesměs žádné slevy neposkytujeme, takže pro většinu návštěvníků je tohle jedinečná příležitost :-)

Lenka

Dobrý deň, ako mám rozumieť tomu, že
V CENĚ:
Celodenní vstup do Aqualandu Moravia pro jednu osobu
Jednorázový vstup na 150 minut ve Forum Romanum Wellness pro jednu osobu

a malými písmenkami dole je písané
PŘÍPLATKY:
Vstup do Forum Romanum Wellness pro osoby starší 15 let se doplácí dle aktuálního ceníku: 189 Kč/osoba/150 minut.

To považujem za zavádzanie. Hore nie je uvedené, že len do 15 rokov.

Ďakujem.

Aqualand Moravia

Dobrý den, Lenko, pokud si zakoupíte variantu s wellness, tak máte první jednorázový vstup do wellness v ceně voucheru. Příplatek se týká u varianty s dezertem nebo při opětovném vstupu do wellness. :-)

Eva

Dobrý den,
můžete mi vysvětlit tuto vetu? = Máte tak jedinečnou příležitost zakoupit si voucher a uplatnit jej i během léta 2017.
Vidím vsak platnost do 30.6. 2017. To je platnost voucheru nebo datum do kdy je možné si voucher pořídit?
 Děkuji

Aqualand Moravia

Dobrý den, Evo, platnost voucheru je do 30.6. a to je již astronomické léto :-)

Lenka Čejková

Pardón, už to vidím :D

Aqualand Moravia

:-)

Lenka Čejková

Dobrý den, lze ve státní svátek 8 května využít voucher po – pá ?? Koukala jsem a není nikde psáno, že to je omezené

hana miklova

Dobry den.jak se do aqva dostat bez auta z Brna?jezdi k vam nejaky autobus?

Aqualand Moravia

Dobrý den, ano, na IDOS naleznete jízdní řády a nebo vlakem do Vranovic a o víkendu vás z Vranovic do AQM dopraví AQUATAXI. Více naleznete na http://www.aqualand-moravia.cz/jak-k-nam

Novotný

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda se doplácí nějaký příplatek do centra Wellness Forum Romanum. V odstavci DALŠÍ INFORMACE máte v kolonce PŘÍPLATKY cenu příplatku 189,–.
Děkuji za odpověď

Aqualand Moravia

Dobrý den, pokud zakoupíte vstup s wellness, tak první přechod do SPA máte v ceně voucheru bez poplatku.

Barbora

Dobry den,
Rada by som vedela preco je obmedzenie na vyuzitie voucheru od konca aprila do 8.5. Budeme v Ledniciach prave v tomto case a nerozumiem preco nemozem vyuzit voucher, kt. som pre tento ucel zakupila.

Slevomat.cz

Dobrý den, Báro,

moc mě to mrzí,ale bohužel z kapacitních důvodů nelze v tomto období využít. V tomto případě vám mohu voucher stornovat a platbu vám v tomto případě vrátíme zpět.

Hezký den. Míša

Jitka

Dobrý den,
manžel si omylem koupil voucher +7D kino, bylo by ho možné vyměnit za voucher +150min wellness? Máme teď každý jiný voucher :-/
Díky za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko,

mohu vám v tomto případě voucher stornovat a můžete vytvořit novou objednávku :-)

Hezký den. Míša

Denisa

Dobrý den, pokud koupím voucher na víkend (který je dražší) a přijedu v týdnu bude platit? Díky D.

Aqualand Moravia

Dobrý den, ano bude. :)

Monika

Dobrý den, omylom sme zakupili vouchery a nevšimli sme si o obmedzenie ohľadne predĺžených víkendov… Mohli by sme nákup stornovať?

Slevomat.cz

Dobrý den, Mončo,

vidím, že objednávka je již zrušena. Je tedy vše v pořádku?

Hezký den. Míša

Pavel

Dobrý den,
chci se zeptat jak je to se vstupným pro mého syna a zda-li mu musím koupit také voucher. Jsou mu teprve 4 roky a nevím jestli má vstup zdarma kvůli věku (někde to tak bývá, že děti do 5 let mají vstup zdarma) nebo jestli platí všeobecně, že děti do 100 cm mají vstup zdarma.
A druhý dotaz, když koupím voucher se vstupem do wellness jsou ve vstupném i zahrnuty nějaké procedury či masáže?
 Díky

Aqualand Moravia

Dobrý den, vstup zdarma je pro děti do 100 cm. Vstup s wellness neobsahuje procedury a masáže, ty jsou zpoplatněny dle ceníku a je třeba provést rezervaci předem na emailu wellness@aqualand-moravia.cz

Lucka

Dobrý den, dají se vouchery so+ne využít na svátek 14.4.? Děkuji.

Aqualand Moravia

Dobrý den, Lucko, vouchery v tento termín nejsou ještě v platnosti, všechny platí od 18. 4. jak je uvedeno v nabídce. :)

Dagmar Procházková

Dobrý den,
zajímalo by mne, jaký by byl doplatek, pokud zakoupím voucher se vstupem do Forum Romanum-150 min a v této relaxační zoně budu pobývat další dobu,např.2–3 hodiny.
Děkuji za odpověď.

Aqualand Moravia

Dobrý den, za prodloužení času ve wellness se načítá doplatek 29 Kč za každých započtených 30 min navíc. Pokud byste však zónu opustila (přešla do bazénové části) a následně se vrátila do wellness centra, tak se Vám načte poplatek 189 Kč na nových 150 minut. :)

Magla Petrov

Dobrý den,
je pravda že jste u některých atrakcí zavedly šikany pro čekajíćí, snížily počet kruhů pro sjezd a zpoplatnili expresní jízdu ?
A
Nechce se mi tomu věrit, známí tam byli a říkali že to šlo se službama hodně dolů.
Ale prý se tam už čeká na vstupu tak max 1 hodinu.
Děkuji Petrov

Aqualand Moravia

Dobrý den, návštěvnost je závislá na tom, zda je víkend nebo pracovní den. Počet kruhů nebyl snížen, expresní jízdu zřejmě myslíte naši službu fast track, kdy si můžete, avšak nemusíte, zakoupit raft a nečekat tak ve frontě a sjet si tobogán ihned.

Gabi

Dobrý den, koupila jsem si tady voucher na pobyt, kde stojí že mám 10 procent slevu do vašeho zařízení…když koupím tento voucher, platí to? Co je treba ještě doplatit na místě? Vsechny atrakce v ceně asi nejsou že? DĚKUJI

Aqualand Moravia

Dobrý den, kombinovat zde akci s jakoukoliv jinou slevou není možné.

Kateřina

Dobrý den, platí celodenní vstup po-pá i na pátek 14.4. nově státní svátek? Děkuji, Kateřina

Aqualand Moravia

Dobrý den, Kateřino, neplatí, všechny vouchery totiž platí od 18. 4. 2017.

Michal Pipta

A mohu vědět jaký je k omezenému vstupu dětí do saun důvod? Synovi je 5 let a chodí semnou do saun od jednoho roku. Dnes bez problémů zvládne celý ceremoniál. Nikde jsem se s tím ještě nesetkal a že jsme navštívili aquaparků a saunovych světů nespočet.

Aqualand Moravia

Dobrý den, Michale, děti ve většině případů nedodržovaly klid v saunovém světě, což rušilo ostatní návštěvníky. Z tohoto důvodu bylo zavedeno věkové omezení. Pro děti je vyčleněno dětské saunování vždy v neděli od 11:30 do 13:30 hodin.

Libor

Dobrý den, některé atrakce a bazény jsou otevřeny pouze v „letním provozu“
Od kterého data je prosím tento provoz?
 Děkuji

Aqualand Moravia

Dobrý den, Libore, přesný termín ještě neznáme, vše bude záležet na počasí. Otevření letní sezóny máme naplánováno na 16. června 2017, pokud tomu počasí dovolí. Otevření venkovních bazénů je však možné i dříve, bedlivě prosím sledujte naše webové stránky, kde se vše včas dozvíte. :)

Michal

Do saun mohou i děti?

Aqualand Moravia

Dobrý den, saunový svět je pro děti od 15 let. Pokud máte děti do 14 let, můžete s nimi navštívit saunový svět se sníženou teplotou saun a to vždy v neděli od 11:30 do 13:30. Vstup je povolen právě i dětem mladším v doprovodu dospělé osoby.

Oto D.

Dobrý den, chtěli bysme navštívit aquapark i s ročním dítětem..dá se v průběhu odejít (jet uspat malého na hotel) a posléze se zase vrátit?
A je tam nějáký suchý dětský koutek?
Díky za odpověď Oto D.

Aqualand Moravia

Dobrý den, Oto, máme zde dětský koutek, co se týče odchodu z areálu a následném vrácení, tak to možné není.

Andrea

Tenhle voucher je tedy pro jednu osobu, takže pro rodinu 2+2 děti x 4? Anebo je i výhodnější rodinné vstupné? Děkuji A.

Aqualand Moravia

Dobrý den, záleží co preferujete, zde na Slevomatu obdržíte ke každé vstupence navíc vstup do wellness a nebo zákusek v kavárně Coffeeland. :)

Jan

Dobry den, lze na nakup tohoto voucheru vyuzit body ze Sodexo Cafeterie?

Slevomat.cz

Dobrý den, Honzo,

ano neměl by to být problém, stačí si body připsat zde: https://www.slevomat.cz/cafeteria.

Krásný nadcházející víkend. Míša

Tomáš Pytolaj

Dobrý den,
mám dotaz já jsem se spletl při koupi voucherů chtěl jsem koupit se vstupem o víkendu, ale omylem jsem označil ty druhé. Jde to nějak vyměnit za ty správné?
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Tome,

v tomto případě vám mohu vouchery stornovat a můžete vytvořit novou objednávku na správnou variantu :-)

Hezký nadcházející víkend. Míša

Jana Vrchotová

Omezení použití voucherů v době od 29.4.do 8.5. je z důvodu uzavření agualandu?
Proč je toto omezení?Zrovna máme tento týden pobyt na Moravě a chtěli jsme vás navštívit.

Aqualand Moravia

Dobrý den, vouchery sice mají omezení, ale aqualand uzavřen nebude, máme otevřeno 365 dní v roce. :)

Martina

Dobrý den, je možné využít voucher Po-Pá i v den státního svátku? Děkuji

Aqualand Moravia

Dobrý den, Martino, vouchery nelze uplatnit během státního svátku. Státní svátky jsou 1. a 8. května a v tyto dny nelze žádné vouchery uplatňovat.

Kábele J.

Máte v den narozenin vstup zdarma, jako v Rakousku?

Aqualand Moravia

Dobrý den, oslavenci mají slevu 50% při zakoupení vstupu na pokladně. :)

Denisa

Dobrý den,

může být voucher so+ne využit i v týdnu? Kupuji jako dárek.

Aqualand Moravia

Dobrý den, ano, víkendovou variantu lze využít i v týdnu bez doplatku. :)

Jitka Langerová

Dobrý den, pokud si vyberu u akce Jaro i léto v Aqualandu Moravia: dovádění v bazénech + wellness nebo dezert a vyriantu So+Ne pak mohu využít i v datu 29. 4. do 8. 5??? Jinak nechápu proč to máte takto u dražší nabídky a pak omezení na so a ne. Je logické, že asi když vyberu variantu v so a ne tak budu chtít také v so a ne využít.?
 Děkuji

Aqualand Moravia

Dobrý den, Jitko, omezení od 29. 4. do 8. 5. se týká u všech voucherů bez výjimky.

Hanka

me dceři je 6let muže na všechny tobogany

Aqualand Moravia

Dobrý den, tobogány máme na výšku a všechny jejich limity naleznete na http://www.aqualand-moravia.cz/atrakce

Jana

Dobrý den,
jaké dezerty bývají v nabídce?
Děkuji.

Roznovska

Dobry den, chtela bych we zeptat jestli celodenní vstupné platí pro dospělé i deti za stejnou cenu? Dekuji za odpoved. Roznovska

Aqualand Moravia

Dobrý den, ano, nabídka je bez omezení věku.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru