Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vyvážené a chutné Fitness Food menu na 5, 10 či 20 dní vč. dopravy

4,5 / 5 Fitness Food menu Rožmitál pod Třemšínem  (mapa) 20 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Alois Paisker

Dobrý den,
dají se „nastavit“ 2 doručovací místa a každý den se domluvit kam mi jídlo přivezou? Jde mi o to, že dělám dlouhé/krátké týdny..tzn že buďto jsem celý den v práci, nebo celý den doma.
Děkuji, Paisker

Fitness Food menu

Dobrý den,ano jeto možné ale je nutné vždy den do předu oznámit adresu doručení. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den S pozdravem Václav Šmíd Fitness Food Menu Plzeň

Jana L.

Dobrý den, když mám zakoupený voucher na 10 dní, co mám vybrat v položce „Počet objednávaných dní“ ve formuláři? Je tam na výběr pouze hodnota 5 dní, nebo 20 dní a více…

Fitness Food menu

Dobrý den,ve formuláři vyberte 5 dní a do kolonky poznámka napište voucher na 10 dní. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den S pozdravem Václav Šmíd Fitness Food Menu Plzeň

Petra

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda rozvážíte jídlo každý den nebo třeba vozíte vždy jídlo na 2 dny dopředu a v kolik hodin ráno jídlo přivážíte. Jednalo by se o Plzeň-Borská Pole

Fitness Food menu

Dobrý den.Rorvoz probíhá vždy od neděle do čtvrtka,s tím že menu vozíme vždy jeden den dopředu a to v odpoledních až večerních hodinách-dle domluvy.
Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den
S pozdravem Václav Šmíd Fitness Food Menu Plzeň

František T.

Ten rozvoz je pouze ve zmíněnych městech ?? nebo by bylo možné si i domluvit dovoz 15km od Plzně směr Klatovy (cca 12 minut cesta)

Fitness Food menu

Dobrý den, rozvoz platí i pro okolí těchto měst cca 20 km. Děkujeme za Vaš dotaz.Přejeme hezky den.
S pozdravem Vekljuk Yevhenyia Fitness Food Menu

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru