Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

6týdenní kurzy inline bruslení pro děti i dospělé po celé Praze

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Monika Zelenková

Dobrý den, jsou kurzy vhodné i pro úplného začátečníka. Děti, 5 a 8, ještě na nich nestály. Dekuji

JsmeInline.cz

Ano, jsou :)

Petra Švarcová

Dobrý den, pro jak staré děti je kurz určen?

JsmeInline.cz

Dobrý den, kurzu se ve většině případů účastní děti od 4 do 12 let. Starší děti přiřazujeme do skupin s dospělými.

Jana

Dobrý den,
pokud by se mi nějaký termín z kurzu nehodil, je možné si ho nahradit v jiné lokalitě?
Případně budou ještě další kurzy pro dospělé a děti před létem?
U čtvrtečního kurzu na Ladronce se nějaký termín nebude konat? Do 4.5. vychází 7 krát..
 Děkuji

JsmeInline.cz

Dobrý den, je možné si nahradit promeškané lekce v jiných lokalitách, je však nutné o tom informovat instruktora. S největší pravděpodobností budeme pořádat i letní kurzy, ale výukové dny se u lokalit měnit nebudou. Kurz je naplánovaný na 7 týdnů z toho důvodu, že ve čtvrtek před Velikonocemi výuka odpadá (z důvodu školních prázdnin).

V případě dotazů mi můžete zavolat na tel.: 774499773 :)

Martina

Dobrý den, neuvažujete o termínu pro dospělé v dopoledních, případně odpoledních hodinách? Zajímá mě Braník- Modřany. Předem děkuji za odpověď.

JsmeInline.cz

Dobrý den, v dopoledních a odpoledních časech máme výuku pro děti a náš rozvrh je plně obsazený. Děkujeme za pochopení :)

Hana R.

Dobrý den,
prosím o upřesnění :-)
Po rozkliknutí nabídky se objeví "Nové Butovice , Po 18 – 19 hodin " a to jak pro děti, tak i dospělé. Chápu dobře, že se jedná o jeden společný kurz?
Děkuji za odpověď
 Hani

JsmeInline.cz

Dobrý den. Jsou to dva kurzy v jedné lokalitě. Je to z toho důvodu, aby mohli přijet dospělí i s dětmi a každý si užít svou lekci :) Ale přirozeně, že má každá skupinka svého instruktora.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru