Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Lyžařské rukavice Leki: Špičková kvalita ve světě sportovních potřeb

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Miroslav Novotny

Dobrý den. Vybral jsem si rukavice Leki elements Krypton šedé velikost 9. Mám ruku obvod23,5– 24 cm. Délka prostředníčku 8.5cm, od kloubu 11cm. Dle tabulek by to mělo sedět… Máte stejné zkušenosti…? Děkuji za odpověď. M.N.

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Miroslave,

doporučujeme Vám velikost 9 :-)

Přeji Vám hezký den. Petra

Helena Kratochvílová

Dobrý den,
mám zájem o Model Leki Speed S, manžel má obvod dlaně 24, prostředníček od středu kloubu po konec 12 cm. Bude mu velikost 9 stačit?
 Děkuji

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Helčo,

manželovi doporučujeme spíše velikost 9,5 max. 10. :-)

Přeji Vám hezký den. Petra

Michaela Veberová

Dobrý den, prosím o informaci, na jaký věk je rukavice Leki Worldcup race Flex. Je uvedena velikost 6,5, nicméne v LEKI tabulce takováto juniorská velikost není:-).
Děkuji, M. Veberová

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Michaelo,

v tabulce je velikost 6 a 7, tzn. že velikost 6,5 a je něco mezi, cca 15–16 let :-)

Přeji Vám hezký den. Petra

Monika

Dobrý den,
mají lyžařské rukavice Leki HS Venus S – černá triger systém? Dle obrázku to vypadá, že ano, ale v textu se o tom nic nepíše. Děkuji Monika

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Moniko,

ano, rukavice Leki HS Venus S mají Trigger systém.

Přeji Vám hezký den. Petra

Lenka D.

Dobrý den, mají všechny nabízené rukavice očko Trigger systému?

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Lenko,

v této nabídce jsou také rukavice, které systém Trigger nemají. Ke každé rukavici je popis, kde se dozvíte, zda rukavice tento systém má nebo ne :-)

Přeji Vám hezký den. Petra

Věra Bednarčíková

Dobrý den, zakoupila jsem si rukavice s dodáním prostřednictvím zásilkovny. Při převzetí mi stačí číslo objednávky nebo je nutné předložit voucher? Objednávku mám sice potvrzenou, ale nemám žádný voucher k vytisknutí k dispozici. Děkuji za informaci.

Slevomat.cz

Dobrý den, Věro,

v tomto případě vám stačí heslo, které dostanete od Zásilkovny a je to :-)

Krásný den. Míša

Matěj Venclík

Dobrý den,
Chci se zeptat zda-li budou ještě rukavice Leki elements krypton S skladem v jinačích velikostech

K Sporting s.r.o.

Dobrý den Matěji,

bohužel se jedná o výprodejové zboží, tudíž již jiné velikosti nebudeme mít skladem.

Přeji Vám hezký den. Petra

Iva Bal

dobrý den
jsou prosím někde uvedeny rozměry velikostí rukavic? Konkrétně mě zajímají palčáky ve vel.10,5

K Sporting s.r.o.

Dobrý den,

zasílám rozměry rukavic: https://www.ksporting.cz/images/Tabulky_velikosti/rukavice_leki.pdf

Přeji Vám hezký den. Petra

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru