Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

500 gramů quinoy: semínka nebo mouka pro přípravu lahodných pokrmů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Michal

V tom případě jsem koupil něco co jsem nechtěl, protože cena byla výhodná jen za bio Quinou, obyčejná se dá koupit o dost levněji…
Proto jsem psal o klamání zákazníka, protože mi to nepřipadá jako omyl !

Elixi.cz

Dobrý den,
ještě jednou se velmi omlouváme za kompikace. Tento problém řešíme a dofáme, že bude název akce na slevomatu co nejdříve opraven, aby nedocházelo k dalším omylům.
Akce na slevomatu jsou vždy tvořeny tak, aby byly pro zákazníka výhodné. Stejně tak tomu bylo u této akce. Pokud o tyto produkty nemáte zájem, můžete je zaslat zpět na naši adresu a my Vám rádi vrátíme peníze. Ještě jednou se velmi omlouváme za nedorozumění a zároveň děkujeme za upozornění na tuto chybu.
S pozdravem tým Elixi

Michal

Dobrý den,
děkuji za odpověď a za odkaz, ale když se podíváte na vaše stránky uvidíte, že nabízená Quinoa je v úplně jiném obalu a na něm nic o bio uvedeno není… Důvod ?
S pozdravem
 Michal

Elixi.cz

Dobrý den, velmi se omlouváme. Bohužel se jedná o chybu v názvu. Pro více informací Vám zasílám odkaz na správný produkt.
https://www.elixi.cz/quinoa-bila-elixi-500-g-p51172/
Ještě jednou se velmi omlouváme. Tým Elixi

Michal

Dobrý den,
před měsícem se vás tady v diskuzi ptala Lenka Svobodová, zdali je vaše Quinoa v bio kvalitě jak tady uvádíte… Nechápu že ještě nikdo neodpověděl…
Tady totiž uvádíte bio, u vás na stránkách žádné bio nevidím a žádné bio není ani na obalu a na faktuře. Můžete mi to nějak vysvětlit ?
Protože to na bio nevypadá a to by bylo klamání zákazníka !

Slevomat.cz

Dobrý den, Michale,

ano quinoa je opravdu v Bio kvalitě. Informace můžete nalézt také na stránkách Elixi: https://www.elixi.cz/allnature-quinoa-bila-bio-250-g-p52206/?cid=2360.

Krásný zbytek víkendu. Míša

Kateřina Doležalová

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda by bylo možné vyzvednout si zboží osobně u vás na prodejně v HK? Děkuji. KD

Elixi.cz

Dobrý den, omlouváme se, ale bohužel osobní odběr neumožňujeme. Děkujeme za pochopení. Hezký den.

Lenka Svobodová

Dobrý den,
v popisu uvádíte „quinoa bílá v bio kvalitě z kontrolovaného ekologického zemědělství“, jedná se opravdu o bio produkt?
Děkuji a přeji hezký den. Lenka

Sára

Ráda bych věděla, proč firma nabízí zboží přes slevomat, když ho nemá skladem… (mouka z quinoy)

Elixi.cz

Dobrý den, všechno zboží, které nabízíme přes slevomat skladem máme. Děkuji a přeji hezký den.

Ivana

Dobrý den, je nějak omezen poček kusů na jedno poštovné? Děkuji

Elixi.cz

Dobrý den, počet kus na jedno poštovné není nijak omezen. Přeji hezký den.

Jana

Dobrý den, již v minulosti jsem u vás nakupovala, ale vždy byla i možnost osobního odběru v Zásilkovně. nyní ho zde nevidím, můžete mi, prosím, napsat, proč zde tato možnost není?
Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den Jana

Elixi.cz

Dobrý den, bohužel jsme v minulosti možnost zasílání na Zásilkovnu neměli. Přeji hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru