Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

S dětmi na vláčky plné dobrot: neomezená konzumace v mašinkové kavárně

4,6 / 5 Golden Pacific Café Praha - Jinonice  (mapa) 884 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Soňa

Chtěli jsme dorazit o víkendu se zakoupenými vouchery na Slevomatu.Načež jsem zjistila že se akce nevztahuje na víkend.Odpověděli jste že si mohu zakoupit diamantové jízdenky na místě.Na to jsem odpověděla že cena už ale se o dost liší od nabízené na Slevomatu …

Golden Pacific Café

Dobrý den,
ano tak to je … Jízdenky s velkou slevou jsou platné jen od po do pá … GPC

Soňa Hrodějová

Akorat ta cena uz se pohybuje nekde jinde…

Golden Pacific Café

Dobrý den,
nevím jaká je otázka … GPC

Soňa

Dobrý den,
četla jsem že tato akce se vztahuje pouze na všední dny.Nebylo by možné přeci jen udělat vyjímku že bychom s dětmi dorazili v so nebo v ne ?…oba pracujeme do 17h a máme to k vám přes celou Prahu…takže nemáme opravdu šanci …děkkuji za odpověď.

Golden Pacific Café

Dobrý den,
o víkendech máme také otevřeno a diamantové jízdenky lze u nás zakoupit na místě. GPC

Kašparová

Dobrý den, rádi bychom si koupili 2 diamantové jízdenky pro dospělé a pak máme 2 děti, které toho moc z normálního jídla nesní, ale raději by preferovaly sladké (něco si dají i z normálního jídla). Mohu si tedy koupit 2 diamantové a 2 dětské sladké a využít je při jedné konzumaci? Děkuji

Golden Pacific Café

Dobrý den, ano tato kombinace je možná . GPC

Tomáš Lízner

Dobrý den, je doba konzumace omezena 120 min., nebo jde skutečně pouze o orientační dobu zážitku a můžeme u stolku sedět i déle? Děkuji.

Golden Pacific Café

Dobrý den,
je to orientační doba … ale rezervovat místa si pak musíte na delší dobu … třeba 2,5 nebo 3 hodiny … GPC

Klára

Škoda,že už nemáte zvýhodněné akce pro 2 osoby

Golden Pacific Café
B. Pastuchová

Přijedu do Prahy.Chci k vám zajít s vnoučkem- 4roky. Tzn. , že si mám koupit 2 vouchery za vámi danou cenu? Děkuji za odpověď. B.P.

Golden Pacific Café

Dobrý den,
zakupte jednu dospělou a jednu dětskou diamantovou jízdenku. GPC

Klára Klárová

Dobrý den, je v ceně jízdenky i občerstvení? Děkuji, Klára

Golden Pacific Café

Dobrý den,
v ceně je diamantová jízdenka s výběrem z teplých a studených jídel , bez nápojů … GPC

Jana Valenová

Dobrý den,
Chtěla jsem zakoupit Vás voucher, ale odradila mě rezervace min. týden předem, to mně přijde zcela zbytečné a nereálné. Proč to nejde alespoň den předem, ale týden?

Golden Pacific Café

Dobrý den,
máme opravdu dost plno … aktuálně jsou volné termíny koncem března. Týden předem je jen orientační doporučení. Vždy záleží na aktuální osazenosti kavárny … jsou období, kdy stačí den předem a někdy je i 14 dní předem málo … GPC

Iva Václavíková

Dobrý den, jak to u vás probíhá? Moje dcera hodně málo ji. Dá se koupit voucher pro dospělou osobu a najime se z toho obě?

Golden Pacific Café

Dobrý den,
jedna jízdenka je pro jednu osobu … můžete si koupit jednu diamantovou jízdenku pro vás a pro dceru si na místě vyberete třeba dětské jídlo … GPC

Zejdovi

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda se do Diamantové jízdenky počítá i sladké meny, nebo pouze „hlavní“ jídla.

 Děkuji

Golden Pacific Café

Dobrý den,
diamantová jízdenka má své speciální menu " diamantové jízdenky " viz. https://www.goldenpacificcafe.com/snez-kolik-muzes.html a jako sladká tečka přijede vláček s minidezerty … GPC

Nikola

Dobrý den, v jídelním lístku na restu.cz píšete že diamantové jízdenky jsou uplatnitelné až od 14h. Platí to i pro rezervaci v rámci voucheru ze slevomatu? Resp. když si zakoupím voucher na diamantovou jízdenku tady na slevomatu a chtěla bych rezervaci např. na 12h, bude mi to umožněno nebo ne? Děkuji.

Golden Pacific Café

Dobrý den, diamantová jízdenka je vždy jen od 14.00h … viz. podmínky uplatnění a naše pokyny … GPC

Peter Petr

jelikož jak čtu máte vždy plno proč nabízite tyto vouchery na slevomatu, trocha mi to nesedí, a druhá otázka když si zakoupím ten diamantovou jízdenku mám v tom i sladké a můžu zaškrtnout na tom lístku vše? protože co čtu jsou to dětské gramáže a já mám 140 kilo takže běžně spolknu 3 – 4 kila žrádla

Golden Pacific Café

Dobrý den,
dle vaší otázky jsem nabyla dojmu, že naše akce pro vás nejsou vhodné. GPC

Andrea

Dobry den, kdyz si vyberu 1voucher na sladke, 1 mini zakusky a 2 na teple jidla kolik muzu max rezervovat mist? Dekuji.

Golden Pacific Café

Dobrý den,
jedna jízdenka je pro jednu osobu … u jednoho stolu můžete kombinovat jízdenky sladké i diamantové … GPC

Eva

Dobrý den, musím mít voucher vytištěný nebo stačí předložit na chytrém telefonu?

Golden Pacific Café

Dobrý den, stačí kod , třeba na telefonu :) GPC

Eva

dobrý den máte prosím volný stůl na příští ct nebo pa pro 4 osoby????

Golden Pacific Café

Dobrý den,
nyní máme poslední stolek od 14.00h ve čtvrtek, jinak je plno. GPC

Monika

Dobrý den,
zážitek plánuji pro 2 děti do 120 cm, další je 1,5 roku staré a vzhledem k věku ještě vše nejí. Jak v tomto případě postupovat se zakoupením kupónu? Počítám také s přítomnosti většího dítěte a min. 2 dospělých.
Děkuji za odpověď, Monika.

Golden Pacific Café

Dobrý den,
to malé jistě nemusí mít diamantovou jízdenku … třeba mu vyberete něco na místě … vývar atd. … GPC

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru