Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Neztraťte své vzpomínky: převod VHS a jiných formátů na DVD

4,6 / 5 MHprint.cz České Budějovice  (mapa) 98 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Aneta Trhoňová

Dobrý den, je možné to dostat i na Flash disku a zároveň na DVD? (ráda bych měla i zálohu, kdyby se DVD ztratilo) děkuji

MHprint.cz

Dobrý den ano samozřejmě Vám to dáme jak na flešku, tak na DVD to není vůbec problém. S pozdravem Horáková

Denisa

Dobrý den, na 1 VHS mám 2 záznamy, ale na DVD bych chtěla přehrát pouze 1, jde to? Dekuji

MHprint.cz

Dobrý den ano samozřejmě, že jde udělat jen jeden záznam a druhý ne jen nám tam připište jaký chcete a jaký ne a není problém. S pozdravem Horáková

Miruš

Dobrý den, mám nahrávky z videokamery na kazetkách Hi8, lze i toto převézt na DVD? Děkuji za odpověď.

MHprint.cz

Dobry den. Ano neni problem. Vse zustava stejne. Dekuji horak

Klára Schillerová

Dobrý den,
mám kazety, které nejsou přetočené na začátek, už nemám na čem to přetočit.
Byl by to problém?
Když bych chtěla ty 4 hodiny nahrát na víc DVD byl by to problém?
Děkuji moc Schillerová

MHprint.cz

Dobrý den, ano není problém.

Michal

Děkuji za odpověď. Ještě doplňující otázka, mám 7ks 240min VHS kazet. Kolik prázdných DVD, případně Gb dat je na jejich přepis ptřeba?
Děkuji za odpověď.

MHprint.cz

Vůbec není zač. Na jedno DVD se vejde 1 hodina a 4 minuty záznamu aby byla zachovaná plná kvalita z VHS záznamu. Pokud si nejste jistý – jistá počtem DVD, tak pošlete radši více DVD vrátíme Vám je pokud se nevyužijí samozřejmě a v opačném případě není problém nějaké doplatit.

Michal

Dobrý den
Co znamená příplatek 15kč za DVD a vypálení? To si musím k voucheru za 179kč ještě připlatit za média na která se záznam převede?

MHprint.cz

Dobrý den Vám přeji. Buď si pošlete rovnou s kazetama externí disk nebo flešku nebo svá DVD media – to je zdarma nahrání na toto – resp. v ceně 179,– kč , a nebo Vám naúčtujeme naše DVD á 15,– kč. Přejeme Vám hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru