Nabídku Vystoupení plné testosteronu: Dream Men Show mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Představení, které splní sny každé ženy: Dream Men Show

4,4 / 5 DreamMenShow.cz Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz  (mapa) 272 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
evik

Dobrý den,
koupila jsem si lístky již za dříve a teď mám dražší lístky na základní sezení než je tady na VIP? Nemůžete s tím něco udělat nebo je opravdu chyba kupovat lístky a vždy máme čekat na poslední chvíli?
 Díky

DreamMenShow

Dobrý den, jedna se pouze o doprodej lístku proto je cena nižší po slevě než původní cena. Na poslední chvíli koupit lístek je levnější varianta ale nemate tu jistotu zda nebude vyprodáno.. přeji pěkný den DMS

Jana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se vyplatí koupit si VIP mista a co vse to má za výhody. Děkuji

DreamMenShow

Dobry den, V.I.P. vstupenka zahrnuje sezeni u podia v prvnich radach.

Nikol

Dobrý den, přišel mi email že mám zaplatit vystoupení ale já už jsem to platila. Tak nevím kde se stala chyba?

Slevomat.cz

Dobrý den, Niky,

vidím, že platba už dorazila a voucher jsme zaslali. Je tedy vše v pořádku?


Hezký nadcházející víkend. Míša

Nikol

Dobrý den, chtěla bych si zakoupit voucher ale zajímalo by mě jak dlouho trvá vystoupení. Děkuji za odpověd.

DreamMenShow

Dobry den, vystoupeni trva 2,5 – 3 hodiny

Lucie Lucík

Dobrý den,
nebudete dávat na Slevomat i akci v Olomouci dne 28. 4. 2017 ? Děkuji :)

DreamMenShow

Dobry den, omlouvame se ale tato akce neni poradana nami.....Prejeme hezky den. DMS

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru