Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vodotěsné pouzdro na mobil a drobné cennosti

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jaromír Červenka

Dobrý den, lze si pouzdro někde vyzvednout osobně, mám na mysli Prahu (třeba systém Uloženka. Děkuji za odpověď…jmč

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaromíre,

moc mě to mrzí, ale bohužel doručení je možné pouze přes Českou poštu.

Hezký den. Míša

Lída J.

Dobrý den, kolik pouzder pošlete na jedno poštovné?

all4mobiles

Dobrý den, tolik, kolik si budete přát:-)

Katka

Dobrý den,
lze pouzdro použít na focení při šnorchlování?
Díky za odpověď

all4mobiles

Dobrý den, lze to, ale doporučujeme focení spíše nad hladinou než ponořování pouzdra celým objemem pod vodu. Hezký den.

Ondra Pro

Tak to je pozitivni zprava, tim padem by rozmer nemel byt prekazkou. Jeste mne napadla jedna otazka, ktera se take bude hodit i pro ostatni zakazniky – jaka je garantovana vodotesnost co do hloubky ponoru? Popr. lze pouzdro vubec potopit zcela, nebo je to zamysleno spise pro dest a podobne mnozstvi vody?

all4mobiles

Dobry den, doporucuji spise pro bezne uziti ve vode, foceni a max.plavani na vodni hladine, ne hloubkove potapeni. Hezky den.

Ondra Pro

Dobry den, domnivam se, ze se iPhone, se svymi 158,1 mm nevejde. Pisete ze pouzdro ma rozmer 160 mm – kde je presne tento rozmer nameren, na vnitrni nebo vnejsi strane? Nezapomente, ze se pouzdro musi dat uzavrit :) Dekuji za overeni a odpoved.

all4mobiles

Dobrý den, přeměřil jsem to, uzavíratelná část je 17 cm a celkově 20 cm, mělo by se vejít bez problémů. Těch uvedených 16 je od výrobce s rezervou. Hezký den.

Zuzana Sedlářová

Dobrý den,
můžu s tím i plavat – nenamočí se mi klíče?

 Děkuji

all4mobiles

Dobrý den, ano můžete, pouzdro je vodotěsné.

Ondra Pro

Dobry den,
Vejde se iPhone 6 plus?

all4mobiles

Dobrý den, ano vejde:)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru