Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

12 ks obložených chlebíčků dle vašeho výběru

4,3 / 5 Barunka Brno  (mapa) 95 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Christin Kahle

Je možnost si na volit jiné chlebicky?

Barunka

Je mi líto, ale na voucher si můžete vybírat pouze z uvedeného sortimentu. Další chlebíčky si můžete samozřejmě přiobjednat.

J.

Pro Jitku: Dobry den, ja jsem normalne prisla v prvni den platnosti voucheru a rekla pani, ze chci chlebicky a normalne jsem si vybrala z bezne nabidky ( s pomazankou jiz nemeli) Pani chlebicky ocotne zabalila a jeste prevazala provazkem. Doporucuji tunakove a s mozzarelou :-)

Barunka

Děkuji za doporučení. Ale měla jste " štěstí". Nepředpokládala jsem vaši rychlost a personál ještě nebyl patřičně vyškolen :-) Ale jsem ráda, že Vám chutnalo

Jitka Wohlgemuthová

Škoda, že nejsou v nabídce chlebíčky, které máte běžně v nabídce, ty bych si i objednala… ale tady je to spíše jen veka s pomazánkou čtyř příchutí.

Tyto chlebíčky jsem v nabídce nikdy neregistrovala, většinově v nabídce vídám nazdobené chlebíčky s různou oblohou.

Barunka

Je to nová nabídka, reakce na poptávku vegetariánských chlebíčků.

Kuba Tocháček

Dobrý den, lze vyměnit nějaké druhy chlebíčků za jiné? Děkuji

Barunka

Ne, pouze jak je to papsáno ve voucheru. Má to svůj důvod. Ostatní chlebíčky si můžete přiobjednat.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru