Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zulu Biltong: 10 balíčků africké pochoutky ze sušeného masa

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Karolína

Dobrý den,
mám ještě poslední dotaz. Jak dlouho vydrží maso po otevření sáčku?

Zulubiltong

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Biltong doporučujeme zkonzumovat do týdne po otevření, aby neztratil své vlastnosti, ale nebojte se, tak dlouho Vám nevydrží, protože se po něm zapráší ;) Váš ZULU BILTONG team

Karolína

Dobrý den, chci se zeptat na chuť masa. S masem od jiné firmy jsem měla problém s tím, že koření a zřejmě dochucovadlo přehlušilo maso. Jak je to u vás, převládá chuť masa nebo koření. Děkuji za odpověď.

Zulubiltong

Dobrý den, díky za dotaz. Chuť je velmi individuální záležitost, ale troufáme si tvrdit, že u našeho masíčka je vše ideálně vyvážené a chuť masa se nevytratila. Přesvědčte se nákupem a věříme, že budete spokojená. Váš ZULU BILTONG team

Karel Klempíř

Dobrý den, mám zájem o větší množství vašeho sušeného masa v nabízené ceně. Kolik si ho mohu za nabízených podmínek objednat? Je možné případně objednat i větší balení? Děkuji. KK

Zulubiltong

Dobrý den, děkujeme za dotaz. V případě zájmu o větší množství nás prosím kontaktujte s poptávkou na emailu info@zulubiltong.com a my Vám připravíme nabídku. Biltong vakuově balíme do balíčků o gramáži 25, 50 a 100 g. Je možné dodat i větší množství dle přání zákazníka, nebo nekrájený biltong v celku. Za zmínku určitě stojí také nevakuovaný biltong krájený na tenké plátky. Mrkněte na naši celou nabídku http://zulubiltong.com/produkty/ ;-) Váš ZULU BILTONG team

Daniel

Dobrý den ještě jednou, tomu rozumím, nicméně se ptám, proč je vedle balíčku 9ks za 480,–Kč zmíněná cena za 25g 53,–Kč. Jeví se to jako uměle navýšená cena pro Slevomat. Divím se Slevomatu, že takto „podvádí“ zákazníky.

Zulubiltong

Jak jsme Vám již jednou odpověděli, na stránkách výrobce dostanete při nákupu 8 balení dárek v podobě jednoho balení zdarma. Na Slevomatu získáte při nákupu 10 balení nejvýhodnější cenu za originální ZULU BILTONG na trhu. Věříme, že si v případě skutečného zájmu o prémiové sušené maso ZULU BILTONG zvolíte pro Vás nejlepší variantu. Váš ZULU BILTONG team

Petra J.

Dobrý den, jsem hodně překvapená,že se tato značka stále prodává…Před nějakou dobou jsem si jej zakoupila a část dodávky byla plesnivá. Zaslala jsem zboží k reklamaci a zboží mi vyměnili…No a za krátkou dobu mi nové maso znovu zplesnivelo. Možná nějaká špatná série,nebo co,ale pro mě naprosto jednoznačně nedůvěryhodné…

Zulubiltong

Dobrý den, můžete nám prosím prozradit, kde jste ZULU BILTONG zakoupila a u koho jste ho reklamovala? Vzhledem k tomu, že neevidujeme žádné reklamace, tak nás Váš příspěvek velmi překvapil. ZULU BILTONG team

Milan

Dobrý den,
obsahuje maso glutaman sodný, případně palmový olej?
děkuji za odpověď

Zulubiltong

Dobrý den, naše produkty neobsahují glutaman ani palmový olej. ZULU BILTONG team

Daniel

Dobrý den, chci se zeptat, jak je počítána sleva, když na stránkách prodejce se prodává 9ks za 480,–Kč a tady na Slevomatu 10ks za 499,–Kč.

Zulubiltong

Dobrý den, na stránkách výrobce je sice možnost zakoupení osmi balení, kdy dostáváte deváté zdarma, ale akce na Slevomatu je počítána ze základní ceny balení 25 g (60 Kč) a je podmíněna nákupem deseti balení.

Daniel

Dobrý den, na stránkách prodejce je 9ks za 480,–Kč, tady je 10ks za 499, kde je tedy ta 17% Sleva ??? Posílám link ať nedojde k nedorozumění. Navíc tam píší, že 25g samostatně stojí 53,–Kč.
 https://zulubiltong.com/produkt/81-zdarma-mix-hovezi-susene-maso/

Zulubiltong

Dobrý den, na stránkách výrobce je sice možnost zakoupení osmi balení, kdy dostáváte deváté zdarma, ale akce na Slevomatu je počítána ze základní ceny balení 25 g (60 Kč) a je podmíněna nákupem deseti balení.

Bára P.

Dobrý den, bylo by možné změnit příchutě v balení? Například 7× koriandr a 3× hot chilli? Děkuji. Bára

Zulubiltong

Dobrý den, příchuti Vám samozřejmě přizpůsobíme dle přání. V případě potřeby se na nás neváhejte obrátit. ZULU BILTONG team

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru