Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Získejte kočičí pohled: Prodloužení nebo doplnění řas metodou řasa na řasu

4,6 / 5 Kosmetické studio - Dansy Claire Olomouc  (mapa) 25 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Hanka

Dobry den,cena je stejna pro nove rasy i pouze jedno doplneni v pripade,ze jiz mam prodlozene rasy?

Kosmetické studio - Dansy Claire

Dobrý den. Je mi líto, ale tato akce se vztahuje pouze na nové řasy. Děkuji za pochopení.

Katka

Dobrý den, chci se zeptat na prodloužení řas. Své řasy mám jemné, spíše rovné. každý den používám tvarovací kleštičky a voděodolnou řasenku, která mi je udrží tvarované celý den. Zda je tato procedura pro mne vhodná. Kolegyňka mívá délku 11– 13 a vypadá to velmi hezky a přirozeně. Děkuji za odpověď.

Kosmetické studio - Dansy Claire

Dobrý den, prodloužení je vhodné i pro velmi jemné řasy. Vždy se snažím přizpůsobit délku, zahnutí i tloušťku aplikovaných řas tak, aby byl výsledek přirozený a nedošlo k nadměrnému zatížení řas klientky. Prodloužení doporučuji max o 2 mm delší, než je délka vlastních řas, poté se dají nosit řasy i dlouhodobě. Děkuji za dotaz Bubeníčková

Kosmetické studio - Dansy Claire

Dobrý den, ano aplikace je možná. Děkuji za dotaz.více informací na tel.606391903

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru