Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Coca-Cola, Fanta a další limonády netradičních chutí a k tomu bonbony Laffy Taffy

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Petr Holec

Milý Slevomate, kde jsou ty časy kdy Slevomat byl skutečně „trzistem slev“?
Takze když přijde takovýhle/jakýkoliv prodejce, nabídne Vam za zveřejnění třeba 25% z ceny, tak do toho prostě jdete?
Podle mě si tím ale sami podkopavate pověst.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře,

děkujeme vám za zpětnou vazbu. Moc se omlouváme, tato sleva se opravdu příliš nepovedla a z tohoto důvodu jsme se rozhodli ji ukončit. Již teď pro vás připravujeme novou a věříme, že se vám bude líbit a ochutnáte něco neobvyklého :-)

Krásný víkend. Míša

Tomáš Růžek

Prosím odkaz na vietnamce co má tyhle limonády(příchutě) za 13 kč… u nás je má za 35,– … takže si dojdu taky rovnou k němu než platit za poštovné :-)

Martin L.

to je pravda je to velice drahé všude jsem to schopný koupit do 15 korun a to po celém okolí proč bych si tedy měl objednávat za tuto cenu fanty a kolu + 75 dopravu jen na zásilkovnu na kterou mi zboží normálně chodí za 30 kč!!!!!!!!! tomu říkám okrádání lidí to co tu předvádíte!!!!!!

MegaSladkosti.cz

Dobrý den Martine, ani naše nákupní cena není 15 korun. Z velké části je tento sortiment dovezen z USA.
Děkujeme za pochopení u zvýšené ceny z důvodu dovozu. Pěkný den.

Petra Filipová

To víte, přeje jen v Čechách vznikl pojem "nechci slevu zadarmo " :o))) … takových nabídek postavených na stejném principu je na Slevomatu spoustu, stačí jen napsat slovo SLEVA :o).

Romana J.

Dobrý den,
vy to nechápete, sleva to jsou přece ty bonbóny Laffy Taffy zdarma – cha cha. Jinak souhlasím s Janou, že dát za plechovku 35 Kč je opravdu trochu moc a ještě když si uvědomím, že je to plné vody, cukru a chemikálií.

Renata

Dobrý den, také marně hledám slevu.

Jana Smutkova

Dobrý den,
Toto není dotaz, ale oznamení. Tato stránka slevomat – sleva, ale u toto produktu není žádná sleva za jednu plechovku dat cca 35 Kč i s dopravou je moc. To si u našeho větnamce jich koupim zdaleka víc neboť stojí 13 Kč…
Děkuji za moje vyjádření k této slevě

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano,

děkuji vám za zpětnou vazbu. Snažili jsme se pro vás najít slevu, kterou si jen tak někde nemůžete zakoupit a ochutnat tak něco nového. Nabídku jsme se však rozhodli ukončit a vymyslíme pro vás něco nového :-)

Krásný víkend. Míša

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru