Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Monumentální fotografie XXXL o rozměru 60×40 nebo 90×60 cm

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Lukin Pastorek

Dobrý den. Potřeboval bych fotografii ve formátu 30×45 a Vy nabízíte 60×90. Mohl bych Vám poslat 2 fotografie vedle sebe a nechat si je u Vás po vytištění rozříznout, ať to neprzním nůžkami?? Předpokládám, že máte řezačku na papír. Děkuji za odpověď, Lukin.

99print.cz

Dobrý den,

Určitě to není problém, foto samozřejmě i rozřízneme. Jen nám to poznamenejte do poznámky u objednávky.

Pěkný den

 Pavel

Miroslava Rošková

Dobry den, mé fotografie mi bohužel systém nechce přijmout, že jsou příliš malé, pod 800 kb poradíte mi?
Jiné k dispozici, které bych chtěla do této velikosti nemám :-(

99print.cz

Dobrý den, Miroslavo,

Lituji, ale pokud fotografie nedosahují potřebné kvality, byl by výsledek velmi špatný. Je to důvod omezení při nahrávání fotografie. Doporučení k potřebnému rozlišení naleznete na voucheru a také na našich stránkách.

Pěkný den
 Pavel

Lucie

Dobry den, omylem jsem zakoupila voucher na foto xxxii, lze doplatit a udelat fotoobraz. Mam dva vouchery

99print.cz

Dobrý den, Lucie,

Ano, lze, uhradíte si rozdíl mezi cenou voucheru a cenou fotobrazu. Cena fotoobrazů naleznete na našich stránkách.

Pěkný den
 Pavel

Michal

Dobrý den, tisk velké fotografie 90×60 je možne provést na výšku nebo i na šířku?
Děkuji.

99print.cz

Dobrý den, Michale,

Fotografie se vyrábí dle orientace dodané fotografie jak ji vidíte v pc. Pokud objednáte například foto 90×60cm a foto je na šířku, je delší strana šířka. Jestli máte foto na výšku, je delší strana výška.
Jednoduše foto které vidíte v pc, bude vždy přeneseno dle této orientace.

Pěkný den

 Pavel

Ika

dobrý den chtěla bych zvětšit fotku ale bohužel nemám počítačovou variantu pouze fotografii.slo by to nějak udělat?

99print.cz

Dobrý den,

Používáme k tisku pouze digitální podobu fotografie. Můžete si také nechat foto scanovat v místě bydliště a poté nám jej zaslat. Zkuste oslovit reklamní agenturu, případně své známé jestli mají scaner, poté foto bez problémů použijeme.

Pěkný den

 Pavel

Matej Novota

Dobry den.
Zasielate obrazky aj na Slovensko?

99print.cz

Dobrý den, Mateji,

Lituji, ale na Slovensko nezysíláme.

Pěkný den

 Pavel

Tereza

Dobrý den,
fotografii mám pouze barevnou, ale ráda bych tisk černobílý, je to možné a nebo musím poslat již černobílou?
Moc děkuji za odpověď.

99print.cz

Dobrý den, Terezo,

Nahrajete barevnou verzi a zvolíte černobílý tisk zakliknutím verze při objednání.

Pěkný den
 Pavel

Nikola

Dobry den, cena postovneho je i pri koupi vice kusu stejne vysoka,tak jak uvadite v nabídce? Dekuji za odpoved.

99print.cz

Dobrý den Nikolo,
na jedno poštovné lze koupit až 10 voucherů.
 Pavel

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru